18 yaşındayım ve hayatım çok saçma düzelte bilirmiyim?

18 yaşındayım ve hayatım çok saçma sosyal biri değilim, karizma hiç değilim, mal desem yeridir düzelte bilirmiyim bu durumu?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Açıkcası tipede karizmayada bakmam çopu zaman. Benim için önemki olan bir insanın kendini nasıl yetiştirdiğidir. Kitao oku, tiyatroya, sinemaya git. insanlara yardım et. Daha yolun başındasın. Operaya git. Ama bunları gitmek için değşl, hepsini deneyerek kendine bir alan oluştur. İlginç şeyler öğren gez gör ye. Emin ol karşına güzel arkadaşlar çıkacaktır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kusura bakma kardeşim. Hiçbirşey olmaz senden, hayatın daha aptalca olacak. Neden böyle olduğun için hep başkalarını suçlayacak, sinirini seni sevenlerden çıkaracaksın filan, bir baltaya sap olamayacaksın, ilişkilerin berbat olacak. Düzeltme çaban bile kendi çaban olsun istemeyecek kadar tembelsin.. Bazıları boştur, kusura bakma...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İşe önce kendinize saygı duyup hakaret etmemekle başlayın öyleyse.

0|1
    0|0
  • Her şey senin elinde. Öncelikle kendine güven yeterli.

0|0
    0|0
  • Gençliğin en güzel yasi😂😂doya doya yasa derim😄😄

0|0
    0|0
  • olur o yaşta.

0|0
    0|0
  • Duzeelır zamanla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende 18 yaşındayım herhangibi bir aktiviteye katılabilirsin olay karizma ile başlamıyor önce kendini kabullen ve yanlızlığınla mutlu ondan sonra insanlar gelecektir (bana öyle dediler O. o)

0|0
    0|0
Yükleniyor...