Türkiye iç savaşta mi?

Malum Diyarbakır da olanlar taş taş üzerine kalmadı Sur da

Güncellemeler:
@mehcab noktayı koysun

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyeyi tuşa getirip ABD nin orta doğu hakimiyeti adına büyük İsraşl ve büyük Ermenistan kurma yolunda attığı en iyi adım.. Artık Türkiye bil fiil bitmiştir Yakında BM barış gücü bölgeye sokulmak istenecek ve gerçekleşecek işte o zaman Sevr in uygulanması ABD tarafından bizzat istenecek.. Çünkü ABD LOzan anlşamasını saymıyor ve onların gözünde Türkiye olmayan bir ülke.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Savaş falan yok. Devlet temizlik yapıyor.

1|0
    0|0
    • Devlet temizliği başka yerde yapsa daha uygun olacak
      Besle Besle sonra temizlik oluyormuş vay be

• İç savaşta tabi

0|0
    0|0
  • iç savaştan hiç çıkmadı ki. cumhuriyetten bu yana devam ediyor. günaydın..!

0|0
    0|0
    • 1984 pkk ile taclandi terör

• artık imralıda değil silivriye götürdüler. gezidiriyorlar

• Hmm doğru ya o şikayet falan etmişti dimi şartlar oyi değil diye 😂

• Yok okadarda degil

0|0
    0|0
  • Diyarbakırlılar bizden değil O yüzden iç savaş diye bir dalga yok Böcekleri eziyoruz.

1|0
    0|0
    • Diyarbakır Türkiye toprağıdır ve bizden değil diyemeyiz. Asıl böcekler başimizda derim susarim. Ayrıca kürt değilim belirteyim

• Onlarda bir böcek de Ordakiler Virüs moruk Virüslerden kurtulmak şart.

• Haklısın

• hayıor değil savaş iki devlet arasında olur ya da iç savaşsa mesele devlet otoritesini sarsacak güçte en az 1 grup devletle ya da diğer gruplarla çatışır türkiyede böyle bir durum yok sadece terör var.

0|0
    0|0
    • İç savaş iki devlet arasında yaşanmaz halk arasında yaşanır. Sadece terör var dediğin iç savaş oluyor. Koca devlet baş edemiyorsa eminim ana haber bultenlerinde anlatıldığı gibi değildir

• Devlet kendi kendini yöntemiyor. Üstatlar izin vermiyor sen anla.
      Demokrasi den saşmamak için güldüm ya. Demokrasi sağ olsun hergün en az bir şehit.
      Nazik ve kibar😂 yok sen yazma daha göbeğim çatlicak gülmekten

• ölen altıu üstü 30 civarı asker ve polis gayet normal bir kayıp pkk ise neredeyse 1000 kayıp
      eğer dediğin gibi olsaydı türkiyeyi başımızdakiler değil üstratlar yönetiyor olsaydı şimdiye kaç kere bölünmüştü bu ülke
      ben terörü seviyorum işin açığı terör sayesinde türkiye dünyanın en güçlü ordularından en deneyimli ordularından birine sahip bizi batırmak isteyenler tam tersine yücelttiler.

• Evet, şu anda yaşanan bir iç savaş.

0|0
    0|0
  • Çözüm çözüm dediler hep yalan söylediler, bakın şimdi koca devlete kafa tutacak kadar sızmışlar şehirlere

0|0
    0|0
  • Velveleye vermeye gerek yok
    Yok öyle bişey

0|0
    0|0
  • Benziyor

0|0
    0|0
  • hepsi yalan call of duty 8 mw turkey serisini çekiyorlar

0|0
    0|0