Hayatımın en zor anı hepsi gerçek hikaye değil?

6 yaşındaydım belkide 7 memleketten dönüyorduk. Babam annem ben abim ablam ve babaannem ablam babannem ve ben arkaya sıkışmıştık abim ve babam ön koltukta babam arabayı sürüyordu. Annem benim emniyet kemerimi taktı. Yolda giderken babam öndeki arabaya çarpmamak için arabayı kırdı ama bu ailemin hayatına son verdi. Babam ve abim ön camdan fırladıklarını gördüm. Ondan sonra bayılmıştım bizleri oraya en yakın hastaneye götürdüler. Gözlerimi açıp elime baktım paramparça doktor bana bakmamamı söyledi kafamı geri çevirdi. Bana iğne yaptılar ondan sonra uyumusum haberim bile yok uyandığımda elim sarılıydı parmağımın uçlarını görebiliyordum. Karşımda dedem ağlıyordu. Annemleri sordum onlarda senin gibi yatıyor dedi. Onlara bir şey olmadığına o kadar sevindimki. 2 gün hastanede kaldım hastaneden çıkma zamanım gelmişti. Sonra dedem beni annem babam abim ablam ve babannemin mezarına getirdi. Gerçekten o gün o kadar ağladımki gözlerim mosmor oldu. Hayatımı kurtaran annemin emniyet kemerimi takmasıydı belkide. 1 ay sonra elimden sargı çıkarıldı birde ne göreyim abimin elini bıçak kesmişti o iz benim elimde olduğunu görünce çok şaşırdım. Dedem bana abimin eli olduğunu söyledi yani anlayacağınız bana abimin elini nakletmişlerdi 3 4 ay zor kullanmama rağmen alıştım. Şimdi 19 yaşındayım ve polislik okuyorum babam polis olmamı isterdi çünkü oda polisti. Beni dedem bu yaşa getirdi oda 1 sene önce rahmetine kavuştu Allah ondan razı olsun. Koskoca aileden tek başına kalmak gerçekten zor bir iştir.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımcın olsun, zor gerçekten.

0|0
    0|0
    • evet yalnızlık zor

• yinede olmamalarından kötü olamaz.

• Tabiki. Ama bazen boşluğa düşüp keşke olmasalardı diyorsun, hatıralarımda iyi insanlar olarak kalırlardı en azından. Allah affetsin 😕

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• Vay canına. Hepsinin mekanı cennet olsun, huzur içinde yatsınlar.

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin. Umarım bundan sonraki hayatın güzel olur

0|0
    0|0
  • Rabbim buyük sabirlar versin ve hayirli insanlarla karsılastirsin Rabbim umarim daima mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Evlenebilir miyiz 😢

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...