Eve çağırmamakla hata mı yaptım sizce?

Arkadaşlar geçen akşam annemler bir yere gitmişti. Kardeşim de dışarıdaydı çıkışta sevgilisi almış akşam diye o getirdi eve. Saat 20.30 falan. Ben daha önce tanışmamıştım. Fotoğraflardan falan biliyordum. Neyse kapıyı çaldı bu yanında sevgilisi vardı. Kapıda tanıştım işte. Ama eve davet etmedim. Annem sevgilisini biliyordu. O olsa çağırırdım da evde bir büyük yokken çağırmak uygun olmaz diye düşündüm. Benimde yaşım 20 bu arada. Acaba ayıp mı ettim çağırmamakla? Kapıda biraz sohbet ettik sonra gitti.

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• ayıp tabi misafiri kapı dışarı etmişsin resmen eve alsan ne yapacak sanki size

0|0
    0|0
    • bilemiyorum tereddütte kaldım zaten ama konuşurken de dedik daha uygun bir zamanda görüşürüz zaten diye

• bence doğru değil ama senin kararın sonuçta. senin dikkat ettiğin veya benim bilmediğim detaylar olabilir

En İyi Kız Görüşü

• Doğru olanı yapmışsın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• En güzeli tabisi

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz ya ne ayıbı

0|0
    0|0
  • İnsan arar gelecez diye ama onlar da andavalmış. Asıl onlar ayıp etmiş. Ev hali içerisi nasıl düşünür insan olan ama neyse

0|0
    0|0
    • evet zaten kardeşime de niye haber vermedin diye kızdım, evin içini görmedi zaten ama beni ev halimle görmüş oldu

• Boş mevzu yüzünden sıkıntı yapma kendine o kardeşinin hatası o taksın kafasına sen üzme tatlı canını relax ;)

• aferin iyi yapmışın

0|0
    0|0
  • Cagirsaydin keşke bence Ayip olmus sende vardin evde

0|0
    0|0
    • ama annemden babamdan habersiz doğru olmaz bence bir şey yapacağından değil zaten konuşurken de düşündüm çağırsam mı çağırmasam mı diye ama annemin evde olduğu bir zaman çağırırım diye düşündüm

• Kapiya kadar gelmis bir oturdunuz 5 dk giderdi

• gelin bir çay yapayım gençler size deseydin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır ayıp etmemişsiniz.

0|0
    0|0
  • yok iiy ettin

0|0
    0|0
  • Ev en iyisî soğukta götünüz mü donsun