Şeriattan korkuluyor mu?

sizce insanlar şeriatten korktukları için mi bu kadar karşılar?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şeriat nedir bana bunu bir açıklar mısın?

Annenin araba sürememesi mi?
    Senin eğitim almanda sıkıntıların çıkması mı?
    Yan yana bir erkekle otururken kötü gözle bakılması mı?
    Annenin rahatca çarşıya çıkamaması mı? Özgürce manava gidip alışveris yapamaması mı? Ya ne şeriatî cahil.

0|0
    0|0
    • KURANIN ayetleri ve EFENDİMİZİN söz ve fiilerine dayanılan ilahi bir kanundur

• Sen nesin ilim , irfan sahibi mi?

• Hocalarından duymuşmuş 😀

En İyi Kız Görüşü

• Bu ülke şeriatin doğru uygulanabilecegi bir ülke değil de ondan istemiyoruz. Tıpkı Iran ve Arabistan'da olduğu gibi uygulayacaklar burada da. Kadınları ezecekler mesela. Başlardakiler de kendilerinden olmayanları ezecekler aynı şekilde. Işte bu yüzden bir bayan olarak şeriati istemiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• şeriati kadinlarin istemesine anlam veremiyorum hafi erkekler neyse. Köpekten itten farksizlar degersizler seriatta boyle internet telefona girip duramazsiniz

0|0
    0|0
  • şeriatın önce ne olduğunu bilmek gerek

0|0
    0|0
  • Evet ondan hiç bir halt yiyemiyecekleri içindir.

0|0
    0|0
  • İstemediğimiz için karşıyız

0|0
    0|0
  • Insan haklarina uygun oldugunu dusunmuyorum ser'i yonetimin ne korkacam barbar bir sistem. isidle iran uyguluyo iste.

0|0
    0|0
  • Şeriatten korkan müslüman tekrar iman edip şahadet getirsin...

0|0
    0|0
  • şeriat nedir önce bunun gerçek ve doğru açıklaması yapılmalı.. ondan sonra korkulmanın yanında istenip istenmediği tartışılmalı

0|0
    0|0
    • seriat ALLAHIN ayetleri ve efendimizin söz ve fiilerinin uygulandığı ilahi bir kanundur

• hayır o değil mesele asıl sorun bir sürü şeriat olması.

0|0
    0|0
    • KURAN şeriatinden bahsediyorum

• kuranda net bir şeriat yoktur her mezhebin her topluluğun yorumu değişir IŞİD şeriatı başkadır iran şeriatı başkadır sudi arabistan şeriat başkadır mısır şeriatı başkadır.

• korktuğumuz için değil saçma bulduğumuz için karşıyız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...