Sokakta Bozuk Para İsteyen Genç Kızlar?

Üçtür denk geliyo böyle kızlar, amaçları nedir? Böyle birşeyin tehlikeli olabileceği akıllarına gelmiyor mu ?

Güncellemeler:

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Izmire hoş geldin dostum genelde Alsancak ta aksamlari görebileceğiniz bir olaydır gece eğlenmeye çıkan genç grupların parası bittiğinde başvurdukları bir yöntem genelde gruptaki bayanlara yaptırır lar ki daha kolay olsun 😂😂

0|0
    0|0
    • aynen moruk gece saat 3-4 gibi başıma geldi izmirdeyken, 2 gün öncede antalyada başıma geldi. ne güzel kızmış deyip iç geçirdiğim hatun beni durdurup bozuk paranız varmıydı diyo? :)

• Dostum ona kendi aralarında bir isim bile vermişlerdi aklıma gelmedi şimdi geceye devam edebilmek için makul bir yöntem 😂😂

• Eig için teşekkürler bu arada

Kızlar Ne Diyor 2

• 14 subat icin hediye parasi :D

0|0
    0|0
  • Hayatim da böyle bir sey hiç görmedim. Hangi sehirde yasiyosun ve kizlarin yaslari kaç

0|0
    0|0
    • antalya ve izmirde karşılaştım yaşlar 16-19 arası iyi giyimli normal kızlar

• Haa eglenmek için paralari bitmistir o zaman 😁😄

Erkekler Ne Diyor 4

• 50 kuruş ver tırrek demiyorlardır inş

0|0
    0|0
  • erkekler veriyor ne yapsınlar onlarda istiyor :) bana da denk gelmişti bir kere 2 lira istedi bozuk yoktu 5 lira verdim. dilenciye vereceğime onlara veririm daha iyi parası bitmiştir yolda kalmıştır meslek edinmiyorlar ya sonuçta.

0|0
    0|0
  • ben hiç görmedim.

0|0
    0|0
  • dilencidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...