İri Erkekler Hakkında?

Arkadaşlar ben 190 ım ve Şu an 92 kiloyum. Sporla ilgilendiğim için kalıplıyım kas kütlem fena değil saçlarım 3 numara ve şimdi malkoçoğlu bıyığım var ve önümde 2 yol, biri zayıflayım saçları sakalı uzatmak cool çocuk olmak diğeri kilo koruyup kaslanmak ve irileşmek hilal bıyıkla devam etmek, sizce ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Not: Türkçüyüm Milliyetçiyim, tarihime ve köklerime sonuna kadar bağlıyım

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• maco ol

0|0
    0|0
    • Zaten istesemde yumuşak olamıyorum ama karsız kalıyorum bazı tiplere çok sert geliyorum aslında Şu an bunun ayrımındayım

• Eeeee ozaman dobra kız Maço erkek sever bende dobrayim ve sert sinirli sevgilim var Maço iri bişey oyüzden devam

• Güzel devam :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Tarzın güzel. Karamsarda bırakan ne hocam seni. Vücudun kaslı olması önemli değil sporuna devam et sağlıklı yaşa. Zayıf olup ne yapacan. Eskiden bildiğin gibi 1 oturuşta koca danayı yerlermiş erkek dediğin yiğit olacak babayiğit :D

0|0
    0|0
    • Şefim işte öyle yemek yiyince ne kotlar kalem gibi duruyor ne gömlekler, toraman bişey çıkıyor ortaya :D

• :D Valla ben 171im :D 190 olacam kalıbımı korurum. Boy kısa kalıp var abez kaçıyor zayıflayım desem hastalanıyorum :D Ama genede sen bilirsin tabi zevk meselesi

• güncellemen güzel :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...