Hayatınızda kötü bir şey olduğunda, orada takılı kaldınız mı yoksa hayat devam ediyor diyebildiniz mi?

Kötü olaylar karşısında nasıl tepki verdiniz? Takılı kaldınız mı, hayat devam ediyor diyebildiniz mi?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hepimizin hayatında kötü şeyler oluyor, o zaman sanki dünyanın en dertli insanı sanıyoruz kendimizi. Sağlık düşünüp sağlıklı kararlar alamıyoruz. Ama zaman geçip zorluklar bitince çokta zor olmadığını anlıyoruz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hayatimda kotu bisey oldu sevdigim insandan ayrildim ve takılıyım bu duruma hala. Hic bisey olmamis gibi devam edebilmem icin unutmam lazım unutamam da o yuzden bu duruma alışmam lazım. Artik aklima geldiginde canımi yakmadigi zaman devam edebilirim

0|1
    0|0
  • Takılı kalmam devam ederim

0|1
    0|0
  • Uzun süre takarım sonrada kendiliğinden geçiyor

0|1
    0|0
  • Hayat devam ediyor kendimi fazla yipratmam tabi bu acinin buyuklugune bagli mesela ölüm haric fazla sikinti vermem kendime

0|1
    0|0
  • Malesef takılıyorum biraz

0|1
    0|0
    • Bende baha takıyorum maalesef ve insanın takması gerçekten çok zor

• Kaldim

0|1
    0|0
  • canımız yansada hayat devam edıyor.

0|1
    0|0
  • Hayat devam ediyor dedim. Her karanlık gecenin bir sabahı vardır.

0|1
    0|0
  • Hayat devam ediyor
    .. ama unutmak zaman aliyo..

0|1
    0|0
  • Hayat devam ediyo

0|1
    0|0
  • her şey geride kaldı.. öyle ya da böyle unutulmaya mahkum.

0|0
    0|0
  • Her zaman gecmiste takili kaldim, gelicegime yön veremedim. Gecmisteki olumsuzluklardan dolayi hata yaptm.

0|1
    0|0
    • Öyle yaparak daha çok kaybedersin.

• Hayat uzun bir maraton gizli arkadaşım. Başında yaşadığın olumsuzluklar seni geride bırakabilir. Ama sen yeni startlar belirlersen hayatına kazandığın dönemler olacaktır.

• @selcukbey inan hikayem cok uzun hatalarim gunahlrm cok fazla
      Tek sorunum mutsuz bir ailemin olmasi devaminda gelen hatalar alkol uyustrucu ve dah bir cok sey be iflah olmam yasamaya hakkim yok benim

• Hayat devam ederken aklımda takılı kalırdı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çoğu kez hayat devam ediyor diyerek kendimizi kandırıyoruz.

0|1
    0|0
  • Hayat devam ediyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...