Ben genellikle evde dururum arkadaslarimla arada disari bisiler yapmaya giderim ama annem herkese evde oturuyorlar sabahtan aksama kadar falan diyor ve bu beni cok rahatsiz ediyor disari cikicam arkadaslarim olmadiginda ama bu cevrede 15 yildir oturuyoruz ve herkesi taniyorum o yuzden arkadaslarim olmaduginda fisari cikmak istemiyorum bu durumu nasil engelleyebilirim yardimci olurmusunuz? Ne yapabilirim bu konuda yardim ederseniz sevinirim?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendine kitap falan al oku bir uğraş edin spor olurbu ya da müzik kursu ılgın varsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• illa birileriyle dışarı çıkman gerekmez ki tek başınada dışarı çıkabilirsin çık kafeye git gazete oku sağa sola bakın parka git zaten tanışacak birilerini bulursun illaki hem insan kendiylede güzel vakit geçirebilir

0|0
    0|0
    • Zaten kendim ci i0parim parka giderim hatta cok severim ama artik gotusmedigim tanidiklarimla denk gelmek istemiyorum o yuzden cikmiyorum yoksa kendi basima gezmeyi cok severim

• onların olmadığı yerlerede gidebilirsin muhalleden biraz uzaklaşarak mesela

Yükleniyor...