Erkekler arkadaş ortamınızda nelerin muhabbeti döner?

Yani pek tabii ki tahmin edebiliyorum futbol veya bir spor dalı işte, kızlar vs. Ama sırf bunlardan da ibaret değildir diye düşünüyorum, yanılıyor muyum yoksa? Yani biz kızlar tamam bizi hep makyaj, bakım konular hakkında ya da dedikodu yapıyoruz gibi.. Ama bir de sizden duymak istedim, bazen toplu böyle beş-altı kişilik erkek gruplarında kendi aranızda ne konuşuyorsunuz genellikle?

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ortama göre değişir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu soruyu sorarsan ne düşündün

0|0
    0|0
    • erkeklerin arkadaş ortamındaki muhabbetini

Erkekler Ne Diyor 24

• Ben bile hatırlamıyorum ne konuştuğumuzu o zamanlarda artık sen düşün. Demekki ne boş konuşuyormuşuz ki hatırlamıyorum. Ergenlik işte. Kamillik de diyebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşa göre değişiyor.
    Tıbbi konular, siyasi konular ve dini konular en başta geliyor.
    Zaten bu konularda birikimi olmayan adamlarla aynı ortamda olmak da sıkıyor beni.

0|0
    0|0
  • Her şey konuşulur ya

0|0
    0|0
  • Karı kız

0|0
    0|0
  • Siyaset, tiyatro, spor (özellikle boks), yurt dışı anıları ve planları, sinema, müzik, festivaller ve tabiki de kadınlar.. bunlar ana başlıklar.

0|0
    0|0
  • Kızları nasıl becerdigimizi birbirimize anlattigimizi duymak istiyorsun ama yanılıyorsun. Ben bu tür şeyleri konuşmam. İlişkiye girdiğim bir kız hakkında bir erkek arkadaşıma en fazla iyi kız yorumu yaparım. Detay anlatmam.

0|0
    0|0
  • Genelde futbol, siyaset, karı kız vs.. Tabi bazı erkekler kızlardan daha çok dedikoducu.

0|0
    0|0
  • Genelde araba, kari kiz , icki, bunlar

0|0
    0|0
  • Ben arkadaşlarla genelde gelecekle ilgili konuşurum. Bazen bir anıyı anlatırız. Bazen de konuşmadan öylece öküz gibi dururuz :)

0|0
    0|0
  • Kız, futbol

0|0
    0|0
  • ekonomi, çok az siyaset, eğitim , toplum gidişatı, teknoloji, yeni gelişmeler, psikoloji vs

0|0
    0|0
    • (çoğu kızların ciddi sıkılacağı konulardır sanırım )

• haha. bölüm ne acaba?

• diş hekimiyim üniversitede değilim

• yaş grubuna göre değişir bu.
    her yaş grubunda muhabbet farklıdır.

0|0
    0|0
  • Karı kız muhabbetlerinin yanında olağan şeyler efendime söylim çevrende varsa kıl olduğun kişiler onların konusu açılıp onlara sövülür arada. Bide maddi manevi dert tasalar işte.

0|0
    0|0
  • sizde eminim sürekli makyaj ve kişisel bakımdan konuşuyorsunuzdur :D

0|0
    0|0
  • gündem

0|0
    0|0
  • Herşeyden :) sizden farkımız yok biz daha bir sığ düşünürüz ya da bazı konularda çok detaycı :)

0|0
    0|0
  • Karı-kız, futbol, alkol ve arabalar.

0|0
    0|0
  • Maç kahve oyunları

0|0
    0|0
  • Kızlar da her sohbette kendilerinden konuşulur sanıyor ya :)))), fantaziler fantaziler..

0|0
    0|0
  • erkeklerde dedikodu yapıyor,

0|0
    0|0
  • Araba. Gelecek. Maç

0|0
    0|0
  • Kızlar, futbol, siyaset, aşk yaşamı, bilgisayar oyunları vb.

0|0
    0|0
  • kızlar konuşulur ve dedikodu da artıyo gün geçtükçe erkekler arasında da

0|0
    0|0
  • Yatak anıları vazgeçilmezdir ama erkek obje olarak gördüğü kadını tabiki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aile ev

0|0
    0|0
  • her türlü muhabbet döner geneldede gövde gösterisi yapar erkekler. birbirlerine kendilerini kanıtlama sohbetleri

0|0
    0|0
  • Boş ver. Bilme daha iyi.

0|0
    0|0
  • Futbol ve araba muhabbeti sürekli 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...