12 yaşındaki çocuklar azmış sizce nasıl?

Bırakın 18 i 15 i geçmemiş çocuklar sanal sevgili yapıyor. Benim çocukluğumdan beri bir barbie kız giydirme hayranlığım vardır. Gittim stardoll diye bir siteye üye oldum işte oyunda kız falan giydiriyorsun sanal oyun gibi bir şey level atlamalar arkadaş eklemeler gibi...

Parti denen bir şey var chat herkes oraya gidiyor konuşuyor tüm üyeler görüyor. Bir erkek doll yanıma geldi sev olak mı dedi sev nedir dedim sevgili dedi şaştım kaldım yaş kaç dedim 11 dedi ben şok ben iptal...
Sonra arkada 1 kız bebek kıyafetsiz bir erkek bebek gördüm garip şeyler yazıyorlar ah oh ay gibi ne oluyor orda dedim sevsyoz dediler ben şok ben iptal ben gittim!
Bu çocuklar bizim demediklerimizi diyor siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Güncellemeler:
Facede 13 yaşındaki bir çocuk asılmıştı bana 18 yaşındayken 😃

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sev olakmı sjsjsj
    dicek bişey bulamadım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Teknoloji çook gelişti her evde bilgisayar akıllı telefon oldu biz zamanında bu olayları Cine5in gece şifreli kanalında görebiliyorduk şimdi istediğin zaman istediğin yerde izle ondan ötürü hep bunlar 😅

1|0
    0|0
  • Yeni nesil çok kötü çok

1|0
    0|0
  • Allah insanı o azgin bebelerin insafına bırakmasın... parçalarlar :S

0|0
    0|0
  • Azabilir bizene. s

1|0
    0|0
  • Adamlar başarıyor işte gençliği bozmayı

0|0
    0|0
    • Hay çocuklara bulaşmak için girdim bunlar beni evlendirecek sosyal ağa falanda istiyorlar numaranı ver arayım diyen çocuklar var sonra sanalda evlenenler var gelinlik alıp mağazadan

• verirsen 12 yasinda ki cocugun eline telefon, izlerseniz dizileri cocuklarin yaninda ve alirsaniz eve sinirsiz internet olacagi bu olur. ben 12 13 yaslarimda plastik ayakkabinin topugundan oyuncak araba yapardim. cok sansliymisim.

0|0
    0|0
    • Ben 12 yaşındayken tırnaklarıma oje sürer evde süslenir barbielerimle oynardım masal kitapları falan okurdum

• 13 yaşındayken Iphone 4 almışlardı o zamanlar yeni çıkmıştı

• ben 13 yasimda sokak da kutu kolayi ezip top oynardim. saklambac, birdir bir, kiz kaçıran falan.. oyun oynardik. ne telefonu star tv yeni acilmisti daha :)

• diledigi kadar sanal yapsin, ileride birebir mucadele veremeyen bir tip olacak

0|0
    0|0
  • asılınmıcak gibi değilsin ki çocuk napsın

0|0
    0|0
  • nerde oluyor bu olay saat kaç sularıydi?

0|0
    0|0
  • teknoloji arttıkca cinselliğin yaşı maalesef düşmektedir

0|0
    0|0
  • Problem çocuklardamı yoksa senin çok güzel olmandamı?😃

0|0
    0|0
  • kaul etseydın sende :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende görüyordum ama sadece o sitede değil onun gibi birçok sanal oyun sitelerinde yapıyorlar bence kesinlikle küçük yaştakilere bir bir şey yapmalılar internetle ilgili ve facebook, twitter gibi sitelere girmemeliler yasak gelmeli. Onun haricinde de evet fena halde azmışlar benim çocuğum olsa döve döve acillik ederim

0|0
    0|0
  • oooo sen ne diyosun benim 9 yaşındaki kuzenim neler yapıyo okulda kızları memelerini elliyo kaç kere okuldan atıldı

0|1
    0|0
  • Onların sevgililikleri arkadaş grubuyla sinemaya gidip en fazla el ele tutuşmaktan ibaret,"azmış" kelimesi baya saçma olmuş.

0|0
    0|0
  • sen yasının 19 olduguna emın mısın?

0|0
    0|0
  • Çok uzulmuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...