Karabasan bana da geldi ama meğerse rüyaymış yani gerçekte karabasan uyku felci ya da rüya dimi?

hava çok soğuk diye ben yorganı üstüme çekmiş uyuyordum gece sabaha karşı bana karabasan geldi 30 saniye kadar üstümde sizin bildiğiniz şekilde vs vs yaptı sonra gidince yorganı üstümden açtım karşıki duvarı net olarak gördüm sonra rüyadan gerçekten uyandım yorgan hala üstüme çekiliydi yani yorganı üstümden açmam ve bana karabasan gelmesi tamamen rüyaymış sizce haklı mıyım?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Bana da hep gelirler sebebini c9zemiyorum

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çok yemek yiyip sonrada üstüne uyursan birde yorganı kafana çekersen, içeride havasız kalır boğulacak gibi olursun , karabasan geldi sanırsınız'')

1|0
    0|0
    • ha ha ha hep öyle oluyor zaten haklısın

Kızlar Ne Diyor 5

• Uyuduğunuz yerde bir şeyler yiyip içmemeye dikkat edin. Kırıntı falan dökülmüş olabilir. Psikolojik olmakla birlikte bu tür etkenler de neden sayılabilir.

0|0
    0|0
  • Rüya gibi hissediyorsun ama aslında geldi

0|0
    0|0
  • Yazık ya 😀😀

0|0
    0|0
  • Bendede bir kaç kere olmuştu

0|0
    0|0
    • çok gerçekçi olduğu için gerçek sandın dimi?

• Uykadasın ama rüyamda yine aynı vaziyette kendini uyanık ve seslenirken görüyorsun ama kimse sesini duymuyor aymem böyle olmuştu bende

• Ruyadir o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ey GönüI! Sana deIi desinIer, divane, mecnun desinIer; sana mağIup desinIer, yeniIginin ziIIet içindeki çocuğu desinIer. Fakat ey gönüI, sana, zaferin sarhoşu demesinIer. Sana, ‘kaIbini kıramadı’ demesinIer. Ey gönüI, haydi yeniIgini mübarek kıI. Kır kaIbini ve ‘gönüI’ oI. KokuIar devşir cennetten; hatta daha öteIerden.

0|0
    0|0
  • karabasan falan yok. inanmayin oyle seylere.. psikolojik hastaliklar bunlar.

0|0
    0|0
    • açıklamayı okumadın sanırım?

Yükleniyor...