Kapalı erkekler?

Kızlar dar kotlar giyen erkeklerin gizlemesi gereken yerleri belli olan ya da beli düşük pantolon giyip iç çamaşırı görünen ya da oturduğunda bacakları arasındaki açıyı 180 dereceye tamamlarcasına oturan bu özgürlüğü kendinde bulan erkekler ile ilgili ve kapatması gereken yerlerini pantolon üstüne giydiği uzun gömlek bluz ya da ceketle bir şekilde kapatan erkekler ile ilgili ne düşünüyosunuz

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes tesettürüne dikkat edecek kardeşim!!!

1|0
    0|0
    • Bizde kadınız şeytana uymuyoruz diye bu ne rahatlık keşke senin kadar temiz erkekler olsa

• Estağfirullah... :)

En İyi Kız Görüşü

• Erkek poposu görmek istemiyoruz günaha girmek istemiyoruzz

1|1
    0|0
    • Kesinlikle ben rahtsız oluyorum ama şeytana uymamak için kendimi durduruyorum

Erkekler Ne Diyor 15

• tesettür sadece erkek için değildir.
    edep bir erdemdir.
    herkes içindir.

1|0
    0|0
  • Haağ?

0|0
    0|0
  • Af buyur

0|0
    0|0
  • Kendini karşı cinsin şehvetini uyandırmaktan korumak her müslümana farzdır

0|0
    0|0
  • Biz erkeklerin kot giymesi zaten pek uygun değil ve bizde oturuşumuza, kalkışımıza, edebimize dikkat etmeliyiz,

0|0
    0|0
  • 180 derece olayını, bacakları arasında takımları olmayan bir cinsin anlamasını beklemiyorum

0|0
    0|0
    • O takım dediğin organı müzede gibi sergilemiceksin eğer öyle yapan erkek zaten neler yaşamıştır bu kadar rahat olduğuna göre

• sende bakmayı ver bir zahmet biz sizin taytınıza birşey diyormuyuz

• Rahatsız oluyorum ben kadınım sonuçta ve tabiki demiyosunuz der misiniz hiç anlayışlı tür erkekler

• pantolon yetiyor bence bir yerim belli olmuyor ,:D

0|0
    0|0
  • ya nolur yazarken virgül kullan okurken nefes nefese kaldım be

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • böyle erkek mi varmış?

0|0
    0|0
  • Bu ne bicim soru

0|0
    0|0
  • Yiğidin mali meydanda olur yavrum

0|0
    0|0
  • Bacaklarımızı açmamızın bir sebebi var oturamıyoruz oturunca bacaklarımızı kapatıp net bir şekilde sıkıştığı için belli oluyor, ben şahsen düz oturmuyorum hiç. arada dalgınlığıma geliyor bakıyorum kendime net belli oluyor açıyorum bacaklarımı

0|0
    0|0
    • Yanında ceket gibi bişey taşıcaksın o zaman o bacaklar kapanacak görüntüden rahatsız olursan üstüne ceketle kapatıcaksın

• Tamam peki oyle yapariz

• kadın erkek değişen bir şey yok vucut hatlarını belli etmiyecen ama nedense Erkeklerde bu konu çok hasas değil malesef :/

0|0
    0|0
  • Geniş pantolon giyiyorum, dar pantolon giysem zaten erkek olmam

1|0
    0|0
    • Çok sevindim senin gibi temiz erkekde kalmış

• Öyle rahat hissediyorum, beni beğenende böyle beğendi :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Kapansinlar erkekler evlerinde otursunlar bacaklarini kirarim kdbfbfn erkek dedigin disarda mi gezer evinin erkegi olur ifknfc

1|0
    0|0
    • Evinin erkeğini bulmakta zor temiz erkek kalmamış bu devirde oralarını buralarını gösteriyolar herkese

• Tesettür sadece kadına mahsus değildir diyorum.

1|0
    0|0
  • Birde soruyu anlayabilsem..

1|0
    0|0
  • Sevgilimi kapattım ben şalvar ve geniş gömlek giyiyor 😂

1|0
    0|0
    • İyi yapmışsın her yerde onların popsunu görmek zorunda mıyız

• ben popo görmek istiyorum banane o yüzden kıçlarını da açabilirler şaplak atar ısırırım

0|0
    0|0
  • onlar erkek istedigi gibi acar biz acarsak o olurz

1|0
    0|0
    • Vücudunu gösteren şeyler giyen erkekler bişeyler yaşamış oluyor zaten genelde temiz erkek çok az kaldı bu devirde

• Valla soru o kadar karışık geldi ki kaç kere okudum :(
    Dinen erkeklerin de bazı bölgelerini gizlemeleri şarttır ben pek bir şey düşünmüyorum sadece bunu söylüyorum.

1|0
    0|0
Yükleniyor...