Hergün sakal traşı olmaktan bıktım yardımcı olur musunuz?

Hergün sakal traşı olmaktan bıktım. arkadaşlar yaşım 18 lise sondayım. hem okul yüzünden hem de sakalsız daha yakışıklı göründüğüm için hergün ( en fazla 2 günde 1) kesmek zorunda kalıyorum. böyle uzatsam sakalı 1-2 hafta tanıyamazsınız çok kötü duruyor bende. çok sert ve sık çıkıyor artık zaten jiletle alıyorum makineyle uğraşamam bir faydası da olmaz artık. neyse var mı diyceğiniz öneribiliceğiniz bişeyler hergün olmaktan bıktım

Güncellemeler:
Arkadaşlar gerçekten sakalsız yani pürüssüz olunca ( tersiyle alınca erkekler bilir) cildim yüzüm gerçekten iyi oluyor. ama sakallar ne zaman uzamaya başlıyor çirkinleşmeye başlıyorum. tam sakal değil belkide nedeni bu özellikle çenemde çene altı ve favorilerde çok çıkıyor. gerçekten çok sert ve sık çıkıyor ne yapabilirim 1 gün alsam tamamen ertesi gün ele gelmeye başlıyor batıyor yani elleyince
bişeyler yapılabilirmi ne dersinz

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• makineyle al jilet sıklaştırır

0|1
    0|0
    • geçti artık

• hatasız kul olur mu

• olmaz tabii

En İyi Erkek Görüşü

• Usturaya vurdur haftada bir cikar

0|1
    0|0
    • yok abi ya denedim 3 gün sonra tekrar çıkmaya başladı

• normal alırsam elime geliyor sert sert hiç almam daha iyi makineyle aynı ters alınca hepsi gidiyor pürüssüz oluyor o his güzel işte

• makine de var ama çok uzun sürüyor alması en az 3-4 kez kesiyorum ve çok kanıyor çene makineyle

Kızlar Ne Diyor 2

• Valla kardeş bilmiyorum hiç öyle şeyleri güzellik merkezi varsa yakınlarda onlarla konusabilirsin

0|0
    0|0
  • Bence sal gitsin zaten son sınıf olmuşsun hafanın başında ol traşını okul da biraz tolerans göstersin. Ama yok yakışıklı olmam önemli diyorsan da hergün olacaksın arkadaşım..

0|0
    0|0
    • tabiki önemli aksini söyleyen yalan söylüyordur, kendimi beğenmiyorum öyle sakallı bunu demeye çalışıyorum aslında çevremi çok önemsemem böyle saçma sapan konularda yok o güzel bunun kaşı kötü falan öyle salak muhabettlere gelemem kendimi sevmiyorum tek tük sakal çıkınca. çıkıcaksa tam çıksın bırakıyım hafif kirli ama öyle değil ki sadece çenemde ve favorilerde var biraz ve sert çıkıyor artık

• Devamlı kestiğinden sertleşmiştir o...

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğal şeyler bunlar niye rahatsız oluyorsun ki?

Hem şimdiden alışmaya başla. Askerde kesin bu durumla karşılaşacaksın. Hadi askerlik geçici. Peki ya ileride çalışacağın iş gereği her gün olman gerekirse?

Bence biyolojik olarak müdahale etme. Güzellik merkezi, vs. uğraşma. Ol traşını geç.

0|0
    0|0
  • bununla yaşamaya alışacaksın.
    traş olmak angarya. bunu hepimiz biliyoruz ama mecburiyetler var.
    umarım iş hayatında sakal traşından kurtulursun.

0|1
    0|0
  • Kardo benimde çıkmaya başladı ama ben hiç yüzüme jilet vurmadım makine var onla alıyorum , kardeşim demek istedigim şu ki 1 - 2 yıl sonra sakallarımız şekillenecek daha iyi olucak sabır sabır sabır :D

0|1
    0|0
    • aynı yaştayız bak şimdi ben lise 2 ye kadar sürekli makineyle aldım ama yinede çıktı makine biraz boktandı uçları falan eskiden olsa öyle asla almazdım da neyse geçti. şimdi jiletle alıyorum ve ilk gün çok rahat ama 1-2 gün sonra batmahissinden nefret eder oldum ya tam olsun sakal çıksın adam gibi ya da hiç çıkmasın bu ne ya.

• kardo benim makine biraz sağlam 0 alıyor belki ondandır.
      kardeşim bilmiyorum ya dayan

• eyv sağol

• lazer epilasyon yaptır bir daha hiç çıkmasın sakalı sevmeyenler öyle yapıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...