Evli bir bayansiniz ve bekar bir erkeği baştan cikartici mesajlae atip baştan cikardiniz tahrik sonucu adam kayitsiz kalmadi. Ve kadının kocası adama evli esimi bastan çıkarttın diyerek tehdit etmesi ve sikayette bulunmasi. Sizce burda kadin mi suclu yoksa bekar erkek mi? Ceza ne yönde olur?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• Kadın suçlu, cezayı bilmiyorum fakat hadım edilmiş bir erkekle evlendirilebilir 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kadın suçlu bulunur.
    Muhtemelen Kadının yaptığı eylemden dolayı masumiyetine zarar verildiğinden manevi tazminat alır. Ayı kadının kocası tarafından tehdit edildiği için hem o kadının kocası hapis cezası alır, hem de yine mağduriyet olduğu için koca erkeğe tazminat ödeyebilir.
    Eğer mahkeme bunun kadın ve kocanın anlaşarak yaptığına kanaat getirirse, vay haline; organize suç olarak değerlendirilir ve çete olarak ikisine de çok ağır bedel ödetilir.
    Burada adama hiçbir şey olmaz.

1|0
    0|0
  • taciz suçlamaları erkek olsun kadın olsun 14 26 aydır yatarı para cezasına çevirilirseki gunluk 100 tl den hesapla !

1|0
    0|0
  • her ikisi suçludur ama kadın ilk adımı atmış. Evli olan kadın daha dikkat etmeli

1|0
    0|0
  • kadın suçlu. kadının kocası önce kendine sonra kendi karısına baksın.
    bekar erkek en son gidip tehdit edeceği kişi.
    hatta ve hatta bekar erkek tehdit edildim diye şikayet etmeli.
    1. derece suçlu koca
    2. derece suçlu kadın
    3. derece suçlu bekar erkek
    toplumdaki genel intiba ise;
    mecazi kullanıyorum

dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek köpek yanaşmaz

0|0
    0|0
  • Burda durum 3 tane karaktersizi dogurur ceza muhim degil

1|0
    0|0
  • Nerden bulursunuz şöyle şeyleri, insanlar çok feci çok :D
    Bence suçun %50'i bayanların da, evli bir adamı niye bir kere bezbediyorsun, işte bunu bir çözemedim. Dışarda onca erkek varken niye o?

0|0
    0|0
  • Yoksa şenmiş öyle bişey yaptın kızz

1|0
    0|0
  • Bu yolun sonu sana çıkar. Cezayı sen yersin

0|0
    0|0
  • Hukuki açıdan soruyorsan kadın suçlu durumda olur, tabii boşanma olursa

0|0
    0|0
  • Uydurma hikaye mi