Suriyelilerden Nefret Ediyor Olmam Irkcılıkmı?

Bir Mahallede Eğer bunların 50 mekandan 10 tanesi Suriyeliyse Sıkıntı var demektir...
Ben bu adamları sevmiyorum Neden olarakta Savaştan kaçmalarına dayanıyorum. Fakat bu davranışım IRKcılıkmı yoksa Genel olarak Ülkemizdeki bir durum halinemi geldi..

Çekip gitsinler ülkemizden ŞEREFİYLE SAVAŞSINLAR...

Güncellemeler:
Yakında Suriyeliler Dağa Çıkıp Ana dilde Eğitim Derlerse Ant olsun Önüme Gelen Suriyeliyi Vururum...
Terörse Terör Bu ne lan Biz malmıyız bu ülkede Biz ezilek geri kalan herkes mutlu mesut...

Ya adamlara Yemek fişi dağıtılıyor adamlar düzenli olarak Marketlerden Aylık ihtiyacını bedavaya yapıyor Onca fakir varken ülkede bu ne rahatlık arkadaş...

Ben Kendi adıma Hakkımı Helal Etmiyorum...
Güncel...

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayy azina saglik aynı durumda biz olsa Türkiye nin namına gorlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ya bir mahallede.. 50 mekandan 25 inde varsa
    antebin durumu tam olarak bu sıralar
    yahu birde hala tv de suriyeyilere yardım edin diye reklamlar cıkıyor..
    devlet her ay yardım yapıyor
    insanlar yardım ediyor
    ucuz iş gücü olarak calışıyorlar..
    hastenelere gitsen devlet hastenesine onlardan sıra yok
    herşeyde öncelik resmen onlara..
    hala onları magdur gösteriyorlar
    neredeyse kendi vatanmızda el olduk..

Ben anlamıyorum bu insanların aramıza gelip girmelerine müsade eden zihniyetide kınıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne kadar vicdansızsın. Unutma bugün onlara yarın bize. Kim ister ki vatanından, toprağından, sıcacık yuvasından yabancı topraklara gitmeyi. Biraz empati yap bu kadar duygusuz olma

0|1
    0|0
    • Arap Topluluklarından Bu güne kadar hiç bir yardım görmedik zarardan başka Açık ve nettir. Cihattan savaştan kaçan Haindir Kellesi vurulur ( İç savaş olmasından dolayı ses çıkartmıyoruz ) Fakat uygunsuz davranışları nefret etmeme sebep oldu...

• Askerliğimi Yaptım.
      Türk -Kürt Meselesi iç meselemiz Dış etkenlerin dayatmaları ve 3-5 kuruş için bunlara ev sağlamamız benim zoruma giden.
      Mazlum olur sahipleniriz fakat bu adamlar mazlum felan değiller.
      Yazımda açık ve net şikayetlerimi yazdım ve bunlar gibi bir çok var yine biz istanbul'da biraz daha iyiyiz doğuda tamamen suriyeliler dolu Özellikle Antep/Kilis sınır şehirlerde

Lafın kısacası Ablacım Allah kimseyi elden ayaktan düşürmesin ama Benim düşüncem bu adamlar bu yaptıklarımı hakketmiyor...
      Bir ton yazı yazmışsın üşenmeden Düşencelerine saygı gösteriyorum...

• Bende düşüncene saygı gösteriyorum. Herkes hemfikir olmak zorunda diil. Saygı çerçevesinde tartıştığın içinde teşekkür ederim

• Bende bunu bilmiyorum. Aç kalıyorlar. Bizim buralardaa varlar. Ülkelerinden dönmemelilerdi.

0|1
    0|0
  • Bence sen git bu ulkeden serefinle savas orda

1|0
    0|0
    • Ne alakası var Köylü Savaş bizim olsa sizdeki şeref eksikliğini karşılarız hiç şüpheniz olmasın...

• Kötü bir insansında ondan. Çocukları var çoğunun kimse ailece savaş ortamında yaşam mücadelesi vermek istemez ailesiyle. Duygusuz.

0|0
    0|0
    • Tuzun kuru senin Baba Parası yediğin için sadece Duygularla hareket ediyorsun...
      Elin ekmek tutsun sonra tekrar bu konuyu düşün.

• Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin...
      Muhtaç olup'da Yediği tabağa pisliyenlerdende hiç ama hiç etmesin...

Komiğim. Çünkü sen ergensin :) Hadi iyi günler.

• Ergen miyim :D iki diplomam yani iki mesleğim var Allaha şükür senden olgun ve insanlıklı olduğum kesin. Sanada iyi günler.

• Irkçılık değil çünkü göç etmeyen Suriyelilerle bir problemin yok sonuçta yanlış anlamadiysam

0|0
    0|0
    • Tabi Tabi Orda olanlarla bir sıkıntım yok ülkemizdekiler benim canımı sıkıyor...

Erkekler Ne Diyor 3

• Türk olmadıkları nasıl da belli oluyor. TÜRK savaştan kaçmaz!

1|1
    0|0
  • ben total olarak ortadogululardan hoslanmiyorum...

1|1
    0|0
  • İyide ülkemizden avrupaya gideni ötekileştirme yapsalar hoşuna gider mi?

1|0
    0|0
    • Şimdi sen şu anki ülkemizdeki durumu Bununla nasıl birleştirdinki. Çalışmak için gitmek başka savaştan kaçıp gitmek başka...
      Zaten hem islami hemde Türk olarak diğer avrupa ülkelerinde hoş karşılanmıyoruz...

• Eğer öyleyse geri gelsinler ülkemiz yaşanır bir yer. Hem savaştan da kaçmadilar öylece gittiler bu daha kötü bir durum

Yükleniyor...