Annemin temizlik takıntısından bıktım?

Annem sürekli bana temizlik yaptırmak peşinde. Yapıyorum beğenmiyor yavaş yapıyorsun diyo. 2 gün boyunca ona temizlik yaptım dün akşam bulasik yıkamadm diye babamın yanında bir ton laf söyledi kendimi savununcada bak böyle terbiyesiz diyo. Babamla aram çok iyiyken aramızı bozdu. Erkek arkadaş dahil ne olsa ben senin arkadasinim bana anlat diyo ardından hemen babama yetistiriyor gerçekten bıktım. Kpss ye hazırlanıyorum bana diyo sen başarılı misin bari bir işe yara temizlik yap sürekli böyle konuşuyor. İnşallah sınavı kazanmazsn diye beddua ediyo. Alışveriş yaptığım zaman kızıyor bana bişey almadın mi diye alsamda begenmiyo anlayacagnz kuma gibiyiz. Sürekli beddua laf. Bıktım artık 😔 Biliyorum ömür boyu hep böyle olacaz içimden ona anne demek bile gelmiyor yaşayan var mı ne yapsam normal bir anne kız oluruz?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen oyle bende oyleyim durup dururken temizlikle kafayi yemis benim annemde hep ban trmizlik yap bilmem ne babama soyledi kavga ettik onun yuzunden aman bosver ben kendi evime cikmak istiyorum artik ya yeter biktim bende ayni seyi yasamisiz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...