Hiç sevgilim olmadı?

Bugüne kadar hiç sevgilim olmadı hayatımda ve yaşım ilerliyor gençken bunlardan mahrum kalmak istemiyorum ama ne sevgili olcak bir insan nede bunu yapabilecek cesaretim oldugunu pek zannetmiyorum huy olarak çok iyi bir insanım yardım severim insanlara kırıcı şeyler söylemem mütevazı her kızın isteceği özelliklerede sahibim aslında ama cesaret edememe sorunum kendimle ilgili yüzümde ergenlik sivilcesi var akne yok ama kızarlık var ve ben kendimi rahat hissedemiyorum ve beni beğenmemelerinden korkuyorum çünkü bu devirde herkes tipe bakıyor bana bir tavsiye öneri verin lütfen

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bende aynıyım sapım yıllardır özgüvensizlik var bendede ama belli bir yerden sonra artık bunalım mod oluyo kimse ile çıkamamak ezik gibi

0|0
    0|0
    • doğrusu öyle bir duyguya kapılıyorum bizim sınıftakiler milli olmuşlar ben hala bir sevgili yapıcam vallahi kafayı yiyorum düşününce millet neler yapıyor ben napıyorum diye

• benim milli falan olmakla da işim yok bir sevgilim olsun o bile bana yeter ama olmayınca yok işte nasip

Kızlar Ne Diyor 1

• herkes tipe önem veriyorsa sen de yaşına uygun bir bakım yapabilirsin

0|0
    0|0
    • Kendime ne kadar bakarsam bakıyım yinede surat böyleyken pek fayda etmiyor

Erkekler Ne Diyor 1

• sende çirkin birini bul maksat bu değil senin sorunu güvensizlik ben tek bir kadına baglanmak istiyorum ve bunu açıkça söylüyorum tipten çok biraz güven lazım kadınlara

0|0
    0|0
    • benimde tercih öyle 1 olsun tam olsun ben öyle cıvık ilişki sevmiyorum ama fazlada çirkinde olmasın orta halli yeter bana öyle biri bulamadım daha

• seni görünce kendi halime şükrettim kendine kategoriyi koyma en güzelini seç ama kendin için güzel

Yükleniyor...