Küzenimle kavga ettik bana yardımcı olurmusunuz?

Herkeze merhabalar benim olayım biraz tuaf benim bir küzenim var işmini vermek iştemiyorum ama KIZ tabi ben onla küzen oldugumu bilmiyordum bundan 4 5 ay önce taniştik aramiz iyiydi çok samımıydık işte bana özelini anlatıyordu bende anlatıyordum. Aradan bir kaç ay geçti baska küzenim sunu seviyorum dedi ne yapabilirim diye sordu bende anlattım işte sonra o kavga ettigim küzenime sordu oda anlattı ben dedim benim söyledigim daha iyi onunkünü boşver felan dedim neyşe orda patlak verdi olay sonra kavga etmeye basladık o zaman kafamda iyiydi 2 saat boyunca kavga ettik birdaha benle konuşma beni artik kaybettin felan dedi bende hiç umursamadim tabi yattım sabah hiçbirşey hatırlamıyorum yazdıklarımı felam okudum ben ne yaptım böyle felan dedim ama iş işten geçmisti neyşe aramiz bir süre sonra düzeldi bendan 1 hafta önce mesaj attim naber nasılsin der gibi kötüyüm felan dedi dedim ne oldu işte dersler arkadaslık durumu sevgili gibisinden seyler söyledi al bendende o kadar dedi dedi anlat anlattim işte dedim sıra sende oda anllattı anlattıgı seylere gülüyorum ama benimde morelim bozuk onunda hani biraz morelı düzelsin diye gülüyorum ediyorum buda onu yanlış anladı tamam daha konuşmayalım dedi dedim niye hep gülüyorsun dedi gurur kırıcı felan dedi dedim morelin bozuk diye filan dedim biraz morelin düzelsin diye dedim dedi sende git gülecek arkadaslarına felan gül dedi ben sana kendimi affettirmeye calısırken dedim sen beni geri tepiyorsun dedim oda sen kendini affettirmeye calıstıkca dahada kötü yapiyorsun felan dedi dedim ne yapabilirim dedim kendimi nasıl sana affettirebilirim dedim onuda sen düşün dedi. NE YAPABİLİRİM BANA Bİ YARDIMCI OLUURMUŞUNUZ onun kalbini çok kırdım ve düzeltmek iştiyorum ama ne yapabilirim.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Özur dile ve fazla samimiyet size iyi gelmiyor gibi

0|0
    0|0
    • özür diledim zaten aramiz iyi ama tam beni tam affetmedi ona kendimi affettirmeye calısıyorum beni geri tepiyor onu kırmadan ve zorlamadan kendimi affettirmemi iştiyor ne yapacagim şasırdım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...