Aynı evde yaşamak için evlilik şart mıdır?

Sevdiğiniz kişiyle aynı evde yaşamak? Aynı evde yaşamak için evlilik şart mıdır?
Bence sakınca yok

• Evlenmek şart
    58% (57)44% (37)51% (94)Oy Ver
  • Evlenmeden de olur
    42% (42)56% (47)49% (89)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmeden öptürmem diyen kizlarin evlenmeden yasanabilir kutucugunu isaretlemeleri çok ironik olacak şu an :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin kendi tercihi saygım sonsuz bu yüzden şart diyemem ama ben yaşamam şahsen.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Abi şarttır. Bir bağlayıcılık olmadan sevgiliyle aynı evde yaşamak büyük problem, bir anda insanın hayatı alt üst olabilir. Ayrı evlerde yaşanan bir ilişkinin bitiminde üzülürsün, ağlarsın falan ama bir şekilde alışılır. Aynı evde yaşadığın insanın gittiğini bir düşünsene abi; evde depresyona bile giremezsin evin içindeki anıların yoğunluğu yüzünden. Nutella tribini yaşayamazsın ya, olmaz o iş. :D

1|0
    0|0
  • Şahsen aynı evde yaşamadığım biri ile asla evlenmem.

1|0
    0|0
  • duruma göre değişir yaaa

1|0
    0|0
  • Bence değil ben yaşarım sorun olmaz

1|0
    0|0
  • sart mı degil mi kime gore neye göre. eger kalacak iki kisi arasinda sorun yoksa tabi sart degil. :D aileye gore sart ama :D

1|0
    0|0
  • hayır değil. ben evliliğe karşıyım zaten

1|0
    0|0
  • Bu kişiden kişiye değişir hayata bakışla inanışla kültürle ortamla vs birçok şeylede alakalı ben şahsen yaşama taraftarı değilim evlenmeden ama farklı görüştede düşünenler olacaktır.

0|0
    0|0
  • Cinsellik olmadan olur tabiki

2|0
    0|0
  • Alakasız bence
    Arkadaşla uzun zaman bilikte yaşamıştık.

1|0
    0|0
  • Evlenmek şart diyen an itibariyle 23 kız var.
    Evlenmeden de olur diyen an itibariyle 17 erkek var.

2 seçenektede bunlar önde. Bu durumda evlenmeden aynı evde yaşayamam diyen namuslu kızlarımız varken evlenmeden olur diye abazan tayfa ne ayaksınız?

0|0
    0|0
  • sözüm ona çağ dışı bir düşünce evlenmeden yaşamak..

0|0
    0|0
  • Şart

0|0
    0|0
  • Üç yıldır 5 farklı kişiyle yaşadım çokta bir sıkıntı yok yani herşey iyi güzel evliliğe hazırlık bunlar 😄

0|0
    0|0
  • gereksiz bence.. kimseye hesap vermek izah etmek zorunluluğunu hayatımın hiç bir noktasında yaşamadım.. ancak cocuk için gereklidir sadece..

0|0
    0|0
  • Evlenmeden olmaz

0|0
    0|0
  • Evlilik gerekli bence

0|0
    0|0
  • Bence şart olması gerekir.

0|0
    0|0
  • evlenmeden yaşıyosanız hiç evlenmeyin

1|0
    0|0
  • evlenmeden de olur

0|0
    0|0
  • evlenmeden de olur ama ailen ne der bilemezsinn

0|0
    0|0
  • kişilk ile alakalı suistimal evli olmayınca daha kolay gibi

0|0
    0|0
  • ben zina yapmam evlilik şart

0|0
    0|0
  • bence şart değil

0|0
    0|0
  • Türkiyede şart

0|0
    0|0
  • benim için şart değil ama toplum kaldıramaz bunu :D

0|0
    0|0
  • Günah diyorum okadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben evlenmeden önce en fazla el ele tutarım ve yanaktan öperim ama başka birini bilemem kendi hayatları sonuçta kimseye fikir sorma bile nasıl istiyosan öyle yaşa bu arada yobazlar evlenmeden olmaz günah terbiyesizlik demeye başlamış hiç cekilmiyolar yaaa seviyesiz beyinsizler :\

1|0
    0|0
  • yaşayan yaşamayan herkese saygım sonsuz ama ben yaşama taraftarı değilim.

1|0
    0|0
  • evlenmeden de olur ama bizim ulkede sart ne yazik ki

1|0
    0|0
  • Bir erkekle bir bayanın aynı ortamda bulunması haramken aynı evde yaşamaya hiç girmiyorum.

Müslüman olmayana haram yok tabi buyursunlar..

0|0
    0|0
  • Evlenmeden de olur tabi ki

0|0
    0|0
  • Evlenmeden yaşamak daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • Babamla uğraşmak... Oy bir de babamın benle uğraşması...

0|0
    0|0
  • Evlenmek şart

0|0
    0|0
  • Bence sart

1|0
    0|0
  • Bana göre şarttır

0|0
    0|0
  • Evlenmeden de olmaz. Terbiyesizler kendinizi kullandırmayı çok seviyo bbu kızlarda ha

0|0
    0|0
    • Ne kullanmasından bahsediyorsunuz? İki kişinin aynı evi paylaşması cinsel ilişkiye girecekleri anlamına gelmiyor. Ufkunuzu genişletin bence. 21. yüzyıldayız

• He aynı evde yat kalk cinsellik yaşama erkekte bunu kabul edecek ah zavallı kızlar sizi sonra neden aldatıldım da zorla yaptılar da neden böyle oldu zırlayın. dinsizliğin bu kadarı.

• Dinsizliğim seni bağlamaz şekerim. Benim dinime göre de sen dinsizsin. Ayrıca kimseye terbiyesiz demeye hakkın yok senin. İkile burdan

Yükleniyor...