Yanlızlık ve sonrası ilişkiye hazırmısınız?

genelde uzun süre yanlız kalan insanlar yeni bir ilişkiye başlamakta zorluk çekiyor, bu konuyu konuşalımmı.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• cok dgrudur. uzun sure yalnz kalinca karsi cinsten bir soguyorsun iliski anlaminda. ve aradan zaman gecince sevgilim olmasada olur sncta byle dha mutluyum diyorsun. ama yeni bir ilski kurunca butun dengeler degsiyor. unuttugun duygulari tekrr hissetmeye basliyorsn buda sna degsik geliyor alisman zamn aliyor yeni bir iliskye

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Üüüfff.. İlişki denilince üstüme ölü topraği atiyorlar sanki. Şimdiye kadar aldiklarimi beğenmediğimden mi, yoksa beğendiklerimden vazgeçmem mi bilemedim. Yalnizlik sabahlari issiz soguk ve delici rüzgarin masami oksadiğin da sicak kahvemi yudumlarken güzel sadece..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Benim en az 1 yıl oldu tek kalmak

0|1
    0|0
  • ılıskıye basladıktan uzun bı sure sonra sıkılmasıda bundan kaynaklana bılır mı?

0|1
    0|0
  • Bence yara almış insanlarda olur bu başka olmaz

0|0
    0|0
  • Değilim ve bu durumu nasıl atlatırım bilmiyorum.
    Konuşmaya başladığım kişi de sanki bırakıp gidecekmis gibi geliyor ve yine aynı şeyleri yaşayacağım sanıyorum. Durum öyle değil ama ben öyle hissediyorum ve öyle hissettikçe de olmuyor konuşma tıkanıyor bir yerden sonra.

0|1
    0|0
Yükleniyor...