Subliminal (gizli bilinçaltı telkinler) mesaj veren çizgi filmler, reklam ve dizileri sizcede gerçekten varmı?

Subliminal mesajlar, yani gizli bilinçaltı telkinler hakkında daha önce Bilinçaltımız Nasıl İşgal Ediliyor?
dikkatinizi çeken reklam, film ya da çizgi film oldumu?subliminal (gizli bilinçaltı telkinler) mesaj veren çizgi filmler, reklam ve dizileri sizcede gerçekten  var mı ?
örneğin bu resimler de ne görüyosunuz?

Güncellemeler:
Bana bilen biriniz var ise sünger bob denen karakterin ne olduğunu anlatabilir mi?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide var bunlar ben kardeşlerime olabildiğince TRT Çocuk izletiyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• fiş ve priz
    salatalık-patlıcan vb
    dondurma yalamak
    bazı şeylerin aslında cinsellikle ilgisi yok (lion king in yüzü gibi) ama istenirse çağrışım yapılabilir (lion king in tasviri gayet mantıklı ve gerçekçi)
    bazıları ise bilinçli dikkat çekme amacı taşır (kruvasan reklamı gibi) amacı gizli bir mesaj değil açıkça dikkat çekmektir.
    bazıları ise bakıldığında gizli bir mesaj içerme ihtimali yüksektir (plaj resmi gibi)
    işin kötü yanı bunların ayrımını yapamadığımız için osuruktan nem kapmaya başladık. her şeyde gizli mesaj var diye yaygara yapınca da yalancı çoban misali gene abartıyor durumuna düşüyoruz

0|1
    0|0
    • PEKİ SÜNGER BOB HAKKINDA NE FÜŞÜNÜYOSUN

• bilmem dikkat ettiğim bişi değil ama disney gençlik dizilerinin en büyük çocuk yıldızları bu subliminal olayını destekliyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Rapunzel bile subliminal mesaj veriyor

0|1
    0|0
  • Var tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...