Türk erkeklerini niye bu kadar kötülüyorlar?

Aynı şeyler kızlar içinde geçerli arkadaşlar Kiz-Erkek farketmeksizin hepimiz birbirimize muhtacız niye birbirimizi kötülemek yerine sevmiyoruz ki, her 2 cinsinde illaki içlerinde çürükleri vardır :)

Güncellemeler:
Güncel
Güncellll
Gunce
Guncellll

0|1
13|36

En İyi Erkek Görüşü

• Anne babalarimizdan hep kotu tavsiyeler duyduk;
    Anne kızına:
    - Sakin kendini ezdirme, sakin. Ben ezildim de noldu, bari sen gun yuzu gor kızım.
    Baba oğluna:
    - Sakin simartma, sakin. Bak simarttik basimiza bela oldu, tatli bir soze hasret kaldim, onun icin aldattim oglum.
    Dedi...
    Sence kim hakli hakim bey amca?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ülkeye göre değerlendirme yapmazsak, Kız veya Erkek fark ermez her ikisinin de illaki Kusurları var. Ama Ülke olarak hele ki Türkiye olarak olaya yaklaşırsak eğer şunu söyleyebilirim ki, evet Cinsel açıdan Erkekler belki çok istekli ve bu bizim gözümüze ,, Sapık'' olarak gelebilir ama inan bana, sapık oldukları kadar da gururludurlar. Hepsi için demiyorum, Türk erkek toplumun %95i için diyelim. Onlar kadar sevdiğine sahip çıkan ve onları yarı yolda bırakmayan İnsanları bulmamız zor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Bana sorarsan Türk erkekleride kızlarıda candır

0|0
    0|0
  • Bencede çok saçma

0|0
    0|0
  • Toplum olarak kendimizi kotuleyen tek milletiz

0|0
    0|0
  • biz iyiyiz ama kızlar kezban. Bu konuyu daha fazla uzatmayalım küçük hanım. Şimdi doğru odana çıkıyosun

0|0
    0|0
  • Guzel kizlari kötületmem kimseye 😎 :D

0|0
    0|0
  • Biz milletce bizden olmayana hayran oldugumuz icin kendi kizlarimizi rus kizina kendi erkeklerimizi italyan erkegine tercih etmeye calisiyoruz. ama mutlak gercek var ki ne rus kizi Turk erkegine bakiyor nede italyan erkegi Turk kizina.

0|0
    0|0
  • Aynen ya vallahi karşı cinsi kötüleyip duruyoruz bir kişiden dolayı yaşanmışlığı bütün bir cinsin üstüne atmak çok saçma

0|0
    0|0
  • Kusursuz bir insan ararsan dört dörtlük bir yalnızlık yaşarsın. O yüzden çamur atmasin kimse kimseye 😊

0|0
    0|0
  • Aynen yaa

0|0
    0|0
  • Adamım harbi kütük erkekler var içimizde. Seviye yerlerde

0|0
    0|0
  • Sonunda olgun bir dusunce cikti..

0|0
    0|0
  • Ben hic bir zaman kotulemedim 😊

0|0
    0|0
  • Sevmesini-sevilmesini beceremeyip suçu karşıya attıkları için

0|0
    0|0
  • Kolay yoldan bencllik..

0|0
    0|0
  • O değilde tr haricinde her yerde kızlar türk erkeklerinin üzerine atlıyor sizin bu öinnetsizliğinizi neye borçluyuz merak ediyorum. Ayrıca gavur erkekleri türk kızları için kokuyor diyorlar bilginiz olsun 😒

0|0
    0|0
  • yüz vermemişlerdir çamur atıyolar

0|0
    0|0
  • Kız sana bir erkek lazım anlaşılan

Kızlar erkekleri çapkın diye sevmiyor

Erkekler kızları bakımsız diye

Ciddi ihtiyavı olan muhtaç olduğunu biliyor zaten

0|0
    0|0
  • Bu sözü eden hanımlar bizleri elini tersiyle itecek kadar harikalar o zaman ne diyelim hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • belkide kötü oldugumuz için dir unutmayın ateş olmayan yerden dumancıkmaz ama abartma payıda vardırdünyada kadına şiddette zirvedeyiz ama zirvede sivridir alınan erkeklere gelsın..

0|0
    0|0
  • Hemfikirim soran. Iyi iyidir kötü kötü. Bunun ırkı olmz

0|0
    0|0
  • Hay ağzın bal yesin :)

0|0
    0|0
  • olabilir :D

0|0
    0|0
  • ne güzel dedin valla helal olsun

0|0
    0|0
  • Dünyanın kuralı bu ablam her toplumda iyiler olduğu gibi kötüler de vardır bu insanın doğasıdır

0|0
    0|0
  • Açıkçası ben kız olsam türk erkekleriyle muhattap bile olmam

0|0
    0|0
  • Çünkü sürekli bir Avrupa özentiliği var.

0|0
    0|0
  • Adam hakli dagilin.

0|0
    0|0
  • Her ırktan ibinolar var

0|0
    0|0
  • Aynen senin gibi dusunen cok ama uygulayan yok

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 12

• Aynen bunu özellikle erkekler kızlara yapıyo türk kızı böyle şöyle yaw sanki ilerde rus kızı ile evlencen muhtaçsın niye laf atıyon ki

1|1
    0|0
  • Niye muhtaç olalım hepimiz işimizde gucumuzde insanlarız :) Onlar önce kadına saygı duymayı ogrenmeliler net !

1|0
    0|0
  • Biz türk erkeklerini kotülemiyoruz. Bazi erkekler cok kaba surekli küfur, surekli küfur.. cok egolu kendini erkegim diye nimetten sayiyor. Ben yatar gecerim istedigimi yaparim olan kiza olur diye dusunuyor. Biz kizlari kucumseyen erkekleri kötuluyoruz. Turk erkegiyle bir problemimiz yok hepside gururludur diğer ülkelerin erkegi gibi gevsek degildir sahiplenmesini korumasini bilir. Biz feministler genel olarak adam olmayani kötuluyoruz

0|0
    0|0
  • bu iş her millette böyledir bence ya.

0|0
    0|0
  • Ülke olarak kendi vatandaşımızı kötüleyen tek biziz çünkü. Örnek, Türkiyede yapılan çoğu capste de ülkemin vatandaşı kullanılır. Çeşitli kekolukları paylaşılır.

0|0
    0|0
  • Hepsi iyi noldu ki

0|0
    0|0
  • Hepsi birbirini kötülüyor ama ayrı kalamıyolar

0|1
    0|0
  • Turk erkegi gibi yok cunku sahiplenmeyi bilen fakat kotuluge geldilermide onlar gibiside yok

0|1
    0|0
  • Karşılıklı şeyler bunlar kötülemesinler kötülemeyelim ayrıca kötülenmeyecek tarafları yok

0|0
    0|0
  • Ben de anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Kiskaniyorlar

0|0
    0|0
  • Bunlar hep sadist pampa

0|1
    0|0
Yükleniyor...