Yönetmen:Sinan Çetin, Oyuncular: Rüzgar Çetin, Konu:Zengin çocukları suç işler mi? Ceza alır mı?

Malum Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in 28 kere ceza alıp!, hala lüks arabasıyla dolaşabilmesine tepkimden soruyorum.28 Yani 5/10 değil. Dün gece hatalı sollama sonucu bir polisimizi şehit etmiştir. Allah rahmet etsin ailesine. Fakat neden 28 kere trafik cezası alan bu çocuğa hala ehliyetini verirler, zengin bir velet olduğu için mi? Arkası sağlam olan insanların ceza işlemelerinin bir sakıncası yok mu? Yandaş olmaları bu şımarık çocuğun cezalarını göz ardı mı ediyor? 28 kere ne demek ben anlam veremedim. Buyrun siz verin.
Yönetmen:Sinan Çetin,Oyuncular: Rüzgar Çetin,Konu:Zengin çocukları suç işler mi?Ceza alır mı?"Keşke o polis yerine kendisi geberseydi iki çocukta yetim kalmasaydı dediğim tiksindiğim görüntü."

Güncellemeler:
*Bende biliyorum tutuklandığını/28 kere ceza alan birisine neden tolerans tanınıyor illa birisini öldürmesi mi gerekiyor? Siz 28 kere ceza alsanız o ehliyetinizi kullanabilir misiniz?

0|0
312

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...