Yönetmen:Sinan Çetin, Oyuncular: Rüzgar Çetin, Konu:Zengin çocukları suç işler mi? Ceza alır mı?

Malum Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in 28 kere ceza alıp!, hala lüks arabasıyla dolaşabilmesine tepkimden soruyorum.28 Yani 5/10 değil. Dün gece hatalı sollama sonucu bir polisimizi şehit etmiştir. Allah rahmet etsin ailesine. Fakat neden 28 kere trafik cezası alan bu çocuğa hala ehliyetini verirler, zengin bir velet olduğu için mi? Arkası sağlam olan insanların ceza işlemelerinin bir sakıncası yok mu? Yandaş olmaları bu şımarık çocuğun cezalarını göz ardı mı ediyor? 28 kere ne demek ben anlam veremedim. Buyrun siz verin.
Yönetmen:Sinan Çetin,Oyuncular: Rüzgar Çetin,Konu:Zengin çocukları suç işler mi?Ceza alır mı?"Keşke o polis yerine kendisi geberseydi iki çocukta yetim kalmasaydı dediğim tiksindiğim görüntü."

Güncellemeler:
*Bende biliyorum tutuklandığını/28 kere ceza alan birisine neden tolerans tanınıyor illa birisini öldürmesi mi gerekiyor? Siz 28 kere ceza alsanız o ehliyetinizi kullanabilir misiniz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ulkede guvenmedigim ve asla guvenmeyecegim tek zümre;
    Hakim ve Savcilardir.
    Cunku hepsi...
    Neyse agzimi bozmak istemiyorum.
    Polise Rabbimden rahmet, kederli ailesine de bassagligi diliyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu dünya böyle işte kimde para varsa bütün kozlar onun elinde. Polisimiz şehit olmuş kimin umrunda? Biraz tazminat öder yine çıkar elini kolunu sallaya sallaya gezer pişkinlikle. Yazıklar olsun böyle adalete de böyle sisteme de

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Adalet düzenini, biz insanlar yaşayarak öğrendik 1000 lerce yıldır ⁿyazdık, yürürlüğe soktuk.

İnsan ideolojisinin yazdığı bir kuram bu, kanun koyucu kim insanlar?

Yani içeriği değiştiriyoruz istediğimiz gibi...

Siz sıradan insanlar sadece uyarısınız, bunu kültürel bir hale getirirsiniz, kuşaktan kuşuğa, miras olarak taşırsınız!

1|0
    0|0
  • Polis emniyet kemerini takmış olsaymış ölmeyecekmiş avukatı böyle savunma yapmış

1|0
    0|0
  • adalet kavramı ülkede bu
    ama kendi bokalrında boğulacaklar bunlara göz yumanlar

1|0
    0|0
  • onların dünyasında ceza yok !!!

1|0
    0|0
  • zaten bu tür kazalarda suçlu yara almıyor.. işin en çekilmez yanı o

0|0
    0|0
  • Almaz.
    Zenginin cezalandırıldığı nerede görülmüş.

0|0
    0|0
  • yok neden ceza alsın adamların parası var

0|0
    0|0
  • ehliyetsiz kullanıyordur, nedense aklıma tayyonun oğlu geldi

1|0
    0|0
    • Benimde aklıma belözoğlu geldi "ölen kişi bana çarpmış" demişti bir zamanlar. Ne oldu serbest kaldı.

• bahsettiğim olayı biliyor musun

• Evet biliyorum. Ahmet Erdoğan'ın çarptığı bayan 6gün sonra hastanede vefat etmişti. Sonra serbest bırakılmıştı bunada bir kulp takarlar polis olması biraz zorlar gerçi.28 Kere affedildiğine göre..

• Cezaevinde Şu an rüzgar

0|0
    0|0
  • Öyle demek ki

0|0
    0|0
  • tutuklandı ya yahu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ceza almaz cikar hapisten. bir dayilari vardir bastakilerden. Zaten bastakinin ogluda zamaninda birini cignedi oldurdu. Farketmiyor yani.

1|0
    0|0
  • Paran varsa 1 adim degil 97635416 adim ondesin

1|0
    0|0
Yükleniyor...