Kapat

Kedi sahiplenen kedisi olan var mı?

Ben bir kedi sahiplenmek istiyorum arkadaşlar öğrenciyim kedisi olan var mı? Bana ne tavsiye edersiniz evde bakacağım aylık ne kadar masraf çıkar? Ben acayip seviyorum kedileri? 😊😚😍

Güncellemeler:
Kedisi olan yok mu yaw

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet kartopu ve Lady adında iki kedim var ablası bana masrafları işte sağlık muayene yeme içme ve tuvalet dahil aylık 100 tl gibi bir şey bilemedin en fazla 150 mamaları internetten toptan alınca ucuza oyuncaklarda çok ucuz yani çok bir külfeti olmaz sana ablası olsada fark etmez ama olmaz ablası :)

0|0
    0|0
    • Kedi kumu mama falan toptan alabilirsen aylık aşağı yukarı 200 tl masrafı olur sana

• Düşündüm de Üniversite bitince sahiplensem daha iyi olacak çünkü yurda almazlar 😊

• Yurttamı kalıyorsun sen bende evde kalıyorsun sandım :) ee harhalde yanii almazlar tabi ama sokak kedilerinede bakabilirsin dışarda onların ilgiye ve şefkate çok ihtiyacı var heleki bu kış gününde tombişleride açtır. :))
      Eig için Teşekkürler :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Evde hayvan beslemek çok masraflı değil.

Gidip de abidik gubidik mamalara da para vermeyin.
    Doğal besleyin, süt, yoğurt, tavuk suyu, kemiği. Artık yemekleri verebilirsiniz.

Benim 2 dişi kedim var :)

1|0
    0|0
    • Süt vermeyin diye bir şey okumuştum?

• Neden? Yavru iken tereyağlı iskender yiyemez dimi.
      Şırınga ile sütle besledim ben onları.

• Peki bakımını nasıl yapıyorsunuz siz dışarda iken falan nasıl oluyor?

• Ne merak ediyorsan cevaplayabilirim de benim iki kedim var yaklasik aylik masrafi 300-400 buluyor. (Bazen daha bile fazla.)

0|0
    0|0
    • Şimdi ben bir tane beğendim internette sahiplenilmeyi bekliyor falan işte. 4-5 aylıkmiş dişi kedi daha iyi oluyor diyorlar bunlar Mart ayında ne yapacak?

• Inşallah bir kedi sahibi olurum 😊

• Umarim, bu arada alabilirsen iki disi kedi al derim ve iki kedin oldugunda kedilerin ayni olmadigini karakterlerinin huylarinin, agiz tadlarinin bile farkli oldugu gorup daha cok seviceksin miyak. :3 😸

• Iyy evin içinde her şeyi haram etmez mi yaw.

0|0
    0|0
  • Kapının önünde bogusuyorlar ne renk istiyosun hemen yakalıyım

0|0
    0|0
  • Benim varrrrrrrrrrr :)

0|0
    0|0
  • Kedim var pek masrafı oLmaz tabi sende aşırıya kaçmazsan

0|0
    0|0
  • 8 sene önce sokaktan aldım kediyi aylık masrafı 500 tl yi buluyor

0|0
    0|0
  • Bana masraf yaptırmıyor kedim kendi alın teriyle kazanıyor alıyor bir şeyler geçen çöpten 1 kilo hamsi alıp geldi yedik beraber şimdi yine işe gitti böyle kedi bulursan paradan sıkıntı çekmezsin :D

0|0
    0|0
    • Kedi sana bakıyor o zaman 😂 sen kediye masraf oluyorsun😊

• Ben kendime bakıyorum ama O da çalışsın ekmeğini kazanmayı bilsin haksızmıyım

• Haklisin😃

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...