Atatürk Türkiye 'yi bu gençliğe mi emanet etti?

Ben yanlıs görmüyorum değil mi? Atatürk sanırım ilk defa ileri görüşlülüğünde yanılcak? Aklı fikri apış arasında olan , işi gücü gösteriş özentilik olan , tek derdi popi olayım beğeni alayım sevgilimle sunu yapıyorum , nasılım olan. Tek gayesi kaslı erkek olmak olan ve dizilerdeki oyunculara hasta olan kızlar bu ülkeye devlete sahip çıkıcak Allah aşkına?

Güncellemeler:
ama lafa gelince ben Atotorkcoyom. Ordan bile prim yapmaya calısıyor moda ya hani öyle demek :D Dizi ve film izlemekten beyni yanmış bir gençlik ne yazıkki
+1

2|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Malesef sadece dış görünüşünü düzeltmeye çalışan bir çok insan var kimse ruhunu besleme derdinde değil en son hangi kitabı okudun desen Ayşegül Tatilde der :D En basitinden şu sitedeki sorulara bakın Nasılım? sorularından geçilmiyor. Kitap önerisi isteyen sorular çok az bu acınacak bir durum.

0|0
    0|0
    • Türk gençliği işte hepsi dizi ve film izlemekten mal olmuş.

• aynen öyle herkes batıya özeniyor ne yazık ki

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürk'ü gözünüzde ilahlaştırmayın, Atatürk bir çok konuda yanıldı. O sandı ki, yeni nesil mükemmel eğitimli olacak, aydınlanacak. Ama olmadı, özellikle dış dünyadan finanse edilen Gülen Cemaati, Harun Yahya, Nur Cemaati gibi organizasyonlar insanların aydınlanmasını engellediler.

0|1
    0|0
    • Ne ilahı saçmalama oda bir kul. Sadece iyi bir liderde o açıdan söyledim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Mutlu olsun. Onun eseriyiz:))

0|0
    0|0
  • Kızlar kötü cehennemin dibine gitsinler ama merak etmek erkekler o kadar iyi o kadar iyi ki kizlarin yoklugunda isi idare ederler bu nasil bir genellemedir ya

0|0
    0|0
    • Ben sadece erkeklerden mi bahsettim iyi oku? Kafayı yemişsn sen erkeklerle bence

• Haklıya ne denir?

0|1
    0|0
    • bilmem ne denir :)

• cidden haklısın :/

• teşekkür ederm onare ettin beni: )

Erkekler Ne Diyor 5

• Açıkçası bu konuda içim rahat sevdiğim mesleği seçtim, harikalar yaratabileceğimi ve yarattıklarımı tüm insanlığa armağan edebileceğimi biliyor her gün hedefime doğru emin adımlarla ilerliyorum Atam a olan borcumu en fazla böyle ödeyebilirim elden başka bir şey şu an için gelmiyor maalesef.

0|0
    0|0
    • Tebrık ederım senı umarım basarılı olursunda bir nevi umut var deriz.

• Sanmiyorum

0|0
    0|0
    • Lafa gelince Atatürkçüyüm.

• Bunlar hep amerikan özentiliğinden geliyor

0|1
    0|0
  • atatürk dönse bu gençliği görse geri kaçardı

0|1
    0|0
  • Kemikleri sızlıyor :(

0|1