Kendimi çok övdüğümü söylüyorlar bundan nasıl kurtulabilirim?

Yaa şimdi tıp okuyorum her gittiğim ortamda yok böyle zekisin yok böyle çalışkansın çok tatlısın yakışıklısın diye diye bende artık laf arasında kendimi övüyormuşum farkında olmadan bundan nasıl kurtulabilirim yardım lütfen

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Kıskanıyolar seni

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tıp kötü, tıp kaka, keşke hasta bakıcı bölümünü kazanabilseydim gibi düşünmeye çalış, faydasını görürsün. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya bırak tıp okuyorsun bir zahmet öv yani hakkin tabi digerlerine ben daha ustunum havasi vermedigin surece

0|0
    0|0
  • Uzayın büyüklüğünü ve bunun yanında insanların ne kadar küçük olduğunu hatırla. Yeterli.

0|0
    0|0
  • Tıpın sadece zekayla bağlantılı olduğunu düşünen bir kesim var ki şaşılası. Biraz ego elbette hakkınız ancak dozu mühim. Birileri iltifat edince sen dinle. Mümkün olduğunca ortamda kendin konuşulmaya başlandığında başka konuya geçirmeye çalış veya sadece dinle dediğim gibi. Çünkü bu sürekli bunları duymandan oluyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tıp okumakla zekanın doğru orantılı kavramlar olmadığını bunun çalışkanlıkla alakalı olduğunu insanlara anlat sana böyle demeyi bırakırlar :)
    Yakışıklısın falan derlerse de Pietro Boselli vs... lerin olduğu bu dünyada beni harcarlar falan de hak vereceklerdir zaten sana :)
    Şimdiden bir şey değil kurtardım seni :D

0|0
    0|0
  • Sana zekisin tıp okuyosun dediklerinde saçmalamayın ya sizden biraz daha fazla çalıştım sadece diyemiyorsan tabi ki kendini beğenmiş olarak lanse ederler ^^ Zeki olmak yakışıklı olmak o kadar önemli değildir, asillik mütevazilikte gizlidir.

0|0
    0|0
  • Yemekhaneye bile beyaz önlükle geliyorsunuz, of çok zeki nasıl yemek yiyor demiyoz mala bak diyoruz yani haberiniz olsun.

0|1
    0|0
  • bir psikolog a git kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...