Hayattan zevk alıyor musunuz?

Ucu ucuna okulu bitiriyorum. Ders çalışmadım hiçbir zaman samimiyetle söylüyorum. Muhtemelen kpss den de bu sene biryere atanirim diye tahmin ediyorum. Nasılsa çalışmadan kazandım çalışmadan bitiriyorum okulu da. Hep böyle ucu ucuna kazandım geçtim bitirdim. Kız arkadaşım benden ayrılalı 1 ay oldu. Birara baya mutluydum. Oda öyleydi. Sonra sıkıldı gitti. Aklıma ara ara geliyor. Napiyor acaba diye... Ailem güzel bir ailem var. Arkadaşlarım dostlarım cidden mükemmel insanlar 15 yıldır dost kazığıda nedir görmedim hiçbirinden. Fakat yinede hiç mutlu değilim. Pc oyunlarından aldığım zevkte kalmadı. Çocukken çok severdim. Noldu aniden bana anlamadım. İçki felan icmezdim. Çok içer oldum aniden. Tek başıma öyle sessizce bayilip ayiliyorum kimseye yük olmadan haber vermeden... Cok da ters gelirdi oysaki içki. Hala bakireyim. 23 yaşındayım. Bunla gurur da duyuyorum komik gelsede kimine... neyse.. ama hiç mutlu değilim be. O kız gittiğinden beri, bilgisayar oyunlarından zevk alamadığımdan beri. Ne yapsam nereye gitsem kimle takilsam hep bir yüzüm asık. Hani aşk acısı felanda yok paramda yetiyor kendime çok şükür ama ruhum çekilmiş gibi. Hep mutsuzum sizce neden? Ve siz hayattan zevk aliyor musunuz?

0|1
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bakir olmayasın😅ve belirtiler depresyon

0|1
    0|0
    • Hemşire hemsir gibi biseymi buda. Ne bileyim ya. O kadar yabancıyım herhalde

• Rica ederim. Ordaki misaki gibi birini taniyorsanda izledikten sonra buraya yaz. Okurum muhtmelen

• Olur :D iyi geceler

En İyi Erkek Görüşü

• Anladığım kadarıyla hayatta bir şeyler için hiçbir zaman çabalamamışsın, başarmanın verdiği hazzı tatmamış ve olanla yetinmişsin. Kız seni terk ederken belki de senden bir şeyler bekledi ama sen onu da kabullenip gitmesine hemen izin verdin (olayın detayını bilmediğimden yorumum yersizse özür dilerim). Hayatı değersiz hale getiren biraz da senmişsin gibi. Oturduğun odayı eskitmişsin, oynadığın oyunları eskitmişsin, çevrendeki insanları eskitmişsin ve en önemlisi de kendini eskittikçe eksilmişsin.

0|0
    0|0
    • Yok onun için cidden çok ama çok cabaladim. Oyunlarda iyi yerlere varmak-içinde cabaladim zamanında. Ha en son vücut geliştirme icin cabaladim. Hepsinin sonucunuda aldım. Cabalarimin. Benimde baklavam cikabiliyormus onu farkettim 5 ay sonra... Ama onlardan soz etmeye bile gerek duymadim.

• Uzun vadeli olarak da bir amacım var ama. Mesela iyi bir baba olmak güzel bir eş sahibi olmak. Hayatımı onlara adamak istiyorum. Ama ucu açık anket sorusunu cevaplar gibi hissediyorum kendimi nasıl ne zaman olucak bu diye düşünürken. ..

• Evlendiğinde ve baba olduğunda yapılacaklar listesinde tik atıp bunun da sıradanlaşacağı hissi veriyorsun dostum. Hayaller yok gibi hayatında, elbet asla elde edemeyeceğini düşündüğün şeyler vardır, bunların hayalini kur. İnsanların en büyük yanlışlarından biri hayal dünyalarını köreltip kendilerini, gözleriyle gördüklerini sandıkları şeylerle sınırlamak.

Kızlar Ne Diyor 3

• Biraz değişikliğe ihtiyacın var ve bir amacın yok. Kendine bir hedef koyman hayatına anlam katar. Bir de kafanı dağıtmak için bir yerlere git. Tebdil-i mekanda ferahlık vardır.

0|1
    0|0
    • Yarın ailem tatile mersine gidecek. Sende gel dediler ama suanda o kızda mersin de. Mersinde yaşıyor kendisi. Onun olduğu yere hiç gidesimde gelmiyor. Pek mekan değiştirmeyi sevmem ben. Ama sağolun

• Kız neden gitti?

0|1
    0|0
    • O konu başlı başına 2 sayfa tutar. Ama 3~5 cümle ile ben sevdim o sevdi 4~5kez ayrıldık barıştık ondan dolayi kısa süreli. Sonra benim bana yaptığı onca şeye rağmen hala sevdiğimi görünce gitti. Bende anlamadım.

• Zevk almıyorum. Sadece bilincimi yitiriyorum. Belli bir saat yokum denilebilir. Çok saçma aslında hakatten. Günah bide doğru. Kuranin %10unu ezbere biliyorumdur herhalde. İslam dini hakkında ateistinde en müslümanın da kafasını karıştıracak kadat bilgim ve ikna kabiliyetim var bana göre. Maneviyat eksikliğinden ziyade hakikaten bişey eksik bende ama ne bende çözemedim.

• Bazı şeyleri bilmen bir şey ifade etmez. Onları uygulamak gerekir. Bilmem anlatabildim mi? Hep hazıra konmuşsun ondan bunlar.

• Depresyondasin. Pazartesi hemen psikiyatri servisine gitmeni öneriyorum. .

0|1
    0|0
    • Psikaytrisyleri sevmiyorum. 1 kere uni 2 de dikat eksikliği var diye şüpheden gittim. Depresyon ilaçları verdi. İlaç verip gönderiyor. 10dk dinleyip teşhis koyuyor. Daha kötü olmuştum. Bırakınca duzelmistim geri.

• O zaman böyle devam et.

Erkekler Ne Diyor 3

• öncelikle erkekler bakir oluyo onu düzeltelim :) , ve kız olmamasına rağmen bende senin yolundayım bro kıza bağlama hayatımızdaki genel bir boşluk duygusu bir uğraş edinmemiz lazım kafamızı meşgul edecek

0|1
    0|0
    • Aynen öyle. Yaşıyoruz nasılsa değilmi. ..

• Ben de öyleyim kendimi oyalıyorum hep bunları düşünmemek için.

0|1
    0|0
  • Brazzersle evett :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...