Hayattan zevk alıyor musunuz?

Ucu ucuna okulu bitiriyorum. Ders çalışmadım hiçbir zaman samimiyetle söylüyorum. Muhtemelen kpss den de bu sene biryere atanirim diye tahmin ediyorum. Nasılsa çalışmadan kazandım çalışmadan bitiriyorum okulu da. Hep böyle ucu ucuna kazandım geçtim bitirdim. Kız arkadaşım benden ayrılalı 1 ay oldu. Birara baya mutluydum. Oda öyleydi. Sonra sıkıldı gitti. Aklıma ara ara geliyor. Napiyor acaba diye... Ailem güzel bir ailem var. Arkadaşlarım dostlarım cidden mükemmel insanlar 15 yıldır dost kazığıda nedir görmedim hiçbirinden. Fakat yinede hiç mutlu değilim. Pc oyunlarından aldığım zevkte kalmadı. Çocukken çok severdim. Noldu aniden bana anlamadım. İçki felan icmezdim. Çok içer oldum aniden. Tek başıma öyle sessizce bayilip ayiliyorum kimseye yük olmadan haber vermeden... Cok da ters gelirdi oysaki içki. Hala bakireyim. 23 yaşındayım. Bunla gurur da duyuyorum komik gelsede kimine... neyse.. ama hiç mutlu değilim be. O kız gittiğinden beri, bilgisayar oyunlarından zevk alamadığımdan beri. Ne yapsam nereye gitsem kimle takilsam hep bir yüzüm asık. Hani aşk acısı felanda yok paramda yetiyor kendime çok şükür ama ruhum çekilmiş gibi. Hep mutsuzum sizce neden? Ve siz hayattan zevk aliyor musunuz?

0|1
44

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...