Kalbim çok kırık?

Benim babam 5 aydır vefat etti acısı hala çok taze.. Babamın ailesinden hiç kimse beni umursamiyo kalbim çok kırık çok mutsuzum sanki onlar olsaydı daha iyi olcaktim ama kimsenin umrunda degilim. Babami çok özledim?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Allah sabır versin güzel kardeşim. Bende zamanında annemi kaybetmiştim Cennet mekanları olsun. Biz hep birlikte ailecek atlatmıştık. Bunda güçlü olman gerek. Hayat bu bazen kaldıramayacağın yükün altında bulabiliyorsun kendini.

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kiyamam :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Allah sabır versın

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin zor bir durum dik durmaya çalış bu tür kayıpların hayatın acı ve garip cilvesi olduğunuda unutma bu dünya yalan dünya mutlaka birgün kavuşacaksınız babanla :/

0|1
    0|0
  • mekânı cennet olsun ALLAH rahmet eylesin zor bir durum RABBİM sabır versin bende çook değer verdiğim sevdiğim birini kaybettim 2 sene önce vefat etti ama hâlâ gözlerimin önün de ve sesi kulaklarım da

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. seni anlıyorum bende yıllar önce babamı kaybettim. Allah yardımcın olsun iyi geceler

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin daha acin taze alisirsin benim de babam vefat etti 13yil oldu

0|0
    0|0
  • sana oyle gelıyor ama acı herkese farklı vuru. senın baban onun abısı kardesı amcası. bencil olma.

0|0
    0|0
  • bnde bbamı kaybettim 2 sne oldu bnde cok özlüyorum

0|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin. Annen nerede peki?

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun, başın sağolsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Başın sağolsun canım, üzülme orada kavuşursunuz inşallah

0|0
    0|0
  • Arkadaşım bencil ol onlari gör gülümse ve geç insanlar acimasiz seni anlıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...