Hemcinslerin birbirinden hoşlanması neden anormal görülür?

eşcinsel bir birey olarak toplumdan aşırı tepkiler aldım. hemcinslerin birbirinden hoşlanması neden anormal görülür?

1|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü anormal insanlar normal olan herşeyi anormal olarak görür sonuna kadar LBGT 🌈

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Toplumsal Cinsiyet rollerinden dolayı böyle 100 200 yıla kalmayacak bu durum ama takma kafana sen yaşa hayatını hatta gel bir sarılak ;)

1|0
    0|0
  • Çünkü o kadar bencil ve o kadar empati yoksunu bir ülkede yaşıyoruz ki, insanlar bizim neler hissettiklerimizi anlamıyorlar ve hatta anlamaya bile çalışmıyorlar. Bu kalın kafalılık ve yobazlık içinde yaşamak çok zor.

1|0
    0|0
  • '' Hani Lut'da Kavmi'ne şöyle demişti: ' Sizden önce alemlerden hiç kimsenin yapmadığı hayasız-çirkinliği mi yapıyorsunuz? Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere mi yaklaşıyorsunuz? Doğrusu siz ölçüyü aşan bir kavimsiniz. Kavimlerinin cevabı: ' Yurdunuzdan sürüp çıkarın bunları, çünkü bunlar çokça temizlenen insanlarmış? ' demekten başka olmadı. (A'raf Suresi,80-82)

1|0
    0|0
  • Anlarsan banada anlat

1|0
    0|0
  • anormal olduğu için anormal görülmesi normaldir? çünküm sistem eskiden beridir, kadın = erkek, erkek = kadın olarak algılanmıştır. haliyle, kadın = kadın ve erkek = erkek ofsayt olarak görülmektedir.

0|0
    0|0
  • Toplum mantık olarak yaşadıgı şeylerin farklılaşmasına veya ona farklı gelmesini yadırgar hayatı boyunca tek bir şey görmüş yaşamış ama bir anda farklılaşma olmuş bunada ayak uyduramayıp tepkiye dönmüş

0|0
    0|0
  • Nedense son zamanlarda çok arttı bu durum

0|0
    0|0
  • Üzgünüm banada normal gelmiyor.
    Sebebi ne onuda bilmiyorum gerçi

0|0
    0|0
  • Kanka bu işte dinen uygun görüşmediği için ben de dini biliyorum sayıyorum ama eşcinsellere de dahil her türlü insana saygım var

0|0
    0|0
  • Hastalık

0|0
    0|0
  • Fıtrata ters

0|0
    0|0
  • hastalık ve sapkınlığı normal görmek daha büyük bir hastalık ve sapkınlıktır

0|0
    0|0
  • Islam dininde gunah oldugunu icin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• cunku toplumda belli başlı kalıplar var ve bunun dürtğsel içgüdüsel bişey olduğunu hiçe sayıp sapkınlık olarak görüyorlar. bizim toplumumuza göre bir insanın eşeğe köpeğe hatta damacanaya tecavüz etmesi normal. 13 yasında bir cocugun 40 yasında adamla evlendirilmesi normal ama eşcinsellik anormal. hadi canım ordan önce kendilerine bir baksınlar. kadın kadına sevişenlerin videolarını seyretmek hoslarına gider ama konu eşcinselliğe gelince haşa biz müslümanız. islamiyet hoşgörmektir. siz Allahın yarattıgını nasıl yargılarsınız? lafa gelince hepiniz cennetliksiniz dimi. eşcinsellik islamiyete göre günah diyorsunuz. kim bilir kaç tane sevgiliniz oldu. evlenmeden dokunmakta gunah mümin kardesler unutmayın aman ha :D kimbilir kac kez yalan söylediniz kimbilir kaç günaha girdiniz uzun lafın kısası. neyse ben eşcinsel değilim ama eşcinsel pek çok arkadasım var ve bence gayet olagan bişey. herkes insan ve herkes özgür bunu unutmayın

1|0
    0|0
  • Kuranda yasak bişeyi neden yapıyosun allah sana bunu imtihan olrak vermiş sen böyle şeyleri milletin gözüne sokuyosun

1|0
    0|0
    • herkes müslüman değil hatırlatayım.

• Türkiye de % 99 müslüman ben % 1 giriyorum diyosan ayru

• Sen takma onları onlara kalsa bu bir hastalık.

1|0
    0|0
  • çünkü kendileri nasıl bir his olduğunu bilmiyorlar

0|0
    0|0
  • Tabu ve günah olduğu için, kadın ve erkek birbirleri için yaratıldığından

0|0
    0|0
  • Banada normal gelmiyor

1|1
    0|0
  • çünkü anormal