Kızlar, Kızçeler bakarmsnz?

Annenize sarılıp aglyabilymsnz ya da sarılıp uyuyomusunz ben ikisini de yapamyrm annemle hicbi zaman sırdaş olamadk hep mesafe oldu aramzda. tek kızım üstelik bazen ona sarlp ağlamak istyrm yasadgm hayal krklklarni anlatmak istyrm ama yapamyrm bana yardm edin :(?

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Bence yap ben yapıyorum çok rahatliyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Sesli harfleri kullanirsan belki sende 1 gun annenle boyle olabilirsin

0|0
    0|0
  • Annen soğuk bir kkadın galiba mesela benim de babam soğuktur ama annem her sşeyim ya gider durduk yere sarilirim oöperim her seyimi de anlatirim annenin tek sevmediğini yönü fazla koruyucu oolması çünkübu ister istemez ozguvenimi zzedeledi ama sen de annene yaklaş eminin seni seviyordur bir de anne yyanıbaba olsa neyse de

0|0
    0|0
    • Bizde tam terdi iste annem ciddi babam daha yumuşak duygusal onu öper sarlrm ama baba sonucta anne gibi degil anne yerini tutamaz :(

• Yani tabiki tutamaz insan bebekken temel güven duygusunu bile anneden alır ve bence eminim annenin de hisleri duygulari vardır sadece belli edemiyordu mesela benim annem de beni sevdiği kadar bana hep kızar da

• Niye ki çekinme git ağla eğer ki ondan cekinirsen agliycak başka omuz ararsın seni sende annenden başka kimse anlamaz. Durma bnce git yanına 😊

0|0
    0|0
  • ben yerine göre o da annemden kaynaklı değil benim yapımdan dolayı mesafemi korurum herşeyde anneme koşup sarılıp ağlamam bişeyleri kendim atlatabilmem için böylesi daha iyi

0|0
    0|0
  • Benim aram iyi annemle fakat yineede özel seylerinmi anlatmam

0|0
    0|0
  • Seslileri neden yedin?

0|0
    0|0
  • Annemle hep. arkadas gibiydik halen daha öylesiz 23 yas var aramizda

0|0
    0|0
  • neden yapamıyorsun bunları sebebi nedir?

0|0
    0|0
  • Buradan güzel bir cinayet filmi çıkar :D

0|0
    0|0
    • En fazla uzaklara giderim

• Sana bir şey anlatmak istiyorum. Ne zaman okumak istersen özelden mesaj at. Kendine de dert etme bu kadar

• Allah korusun vefat ederse çok pişman olursun şimdi yanındayken git otur yanına sarıl öp

0|0
    0|0
  • bende tek kızım. ne zaman derdim olsa anlatsam abartma diyor, kıyaslıyor ya da ne bileyim kıracak bir şey söylüyor. çünkü annem sürekli güçlü görünmeye çalışıyor. benide öyle görmek istiyor aşırı gururlu. bende susuyorum. zten şu saatten sonra anlatsamda bir işe yaramaz bir defa içime atmaya alıştım.

0|0
    0|0
    • Tek kız olup anneyle bile konuşamamak cok acı :/

• O iş anneyle nasıl yapılıyor ben de bilmiyorum valla yapabilen kızlar varsa ne mutlu onlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...