Yıllardır evdeyim hayatla bağım yok?

24 yaşındayım 2010da lise bittiginden beri evdeyim ne dogru düzgün işte çalıştım nede sosyal ortamda bulundum her günüm yatarak geçiyor kahvaltıyı bile odamda yapıyorum artık hislerim köreldi resmen bir işte uzun süreli başarı elde edemiyorum mesela bir şeyde çok iyiysem gün geçtikçe kötüye gidiyorum tam bir şeye heves ediyorum bir süre yapıyorum sonrasında birşey oluyor ve tüm hevesim kayboluyor yine odama yataga Mahkum kalıyorum bunu sizlere neden anlattım bilmiyorum belkide kimseye anlatamadıgım derdimi size anlatmak istedim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• hevesle olmaz o işler, azimle olur.

0|0
    0|0
    • #GizliSoruyuSoran Kardesim sende belliki sosyalfobi var, bendede vardi onceden, psikiyatriste gittm , psikiyatri ozellikle kizlara sosyal fobi ve ice kapanikligin ufak bir kisminin dogustan karakterde olabilcegini fakat dogustan gelen icekapanikligin yasanmis veya hic yasanmamis duygularin etkisiyle cokdaha fazla artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya birkez bile olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum, ufak kisa sureli hoslantilar olmus olabilir 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

• Tamam işte, seninki yasanmamis duygularla birlikte daha da artis gostermis ve icine cekilmissin iyice. Cocuklukta veya bugune kadar hiç içten içe sevdigin biride olmadi degilmi? ya da sevdigin bir sevgilin. eger bu ikiside olmayip sadece en fazla hoslanti gibi cok ufak seyler hisler olduysa bu yasanmamis hislerden kaynakli. Bendede vardi bu herseyden sıkılmıs, bıkmis biraz cekungen ruh hali. Bende mesela bu isin psikiyatri tarafindan verilen testi var hala dolabimda duruyor. Ben bu ruh halimden kurtuldum ama baska birsey kafama takiliyor. İstersen hem sana yardim ederim bu testi uygulayip sonucunu tavsiyelerini veririm, hemde belki senin yardimin olur benim merak ettigim konuda kardesim

• @muratalkann94 valle elinde test varsa ve gönderirsen sevinirim yani şuanda bile hala ihtiyacım var buna

En İyi Erkek Görüşü

• sosyalizasyon yaşıyorsun. insanlarla iletişime gir. böyle kendine bile yabancılaşıyorsun. hemen gidip önce yeni yerler görmelisin sonra yeni şeyler yapmalısın. hayatını mutlaka değiştirmen gerekiyor. böyle çok kötüye gidersin. nöronlarını çalıştırmalısın. aktivite yaptıkça beyinde nöronlar birbirine dahada kenetlenir ve depresyondan kurtulursun. yeni bilgiler de öğrenebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendine güven sorunun mu var acaba bu seni biraz hayattan geri çekmiş olabilir ya da depresyon da filan olabilirsin bir psikologa filam git uzman birinden yardım al psikoterapi filam iyi gelebilir.

0|0
    0|0
  • Merak etme kuzu bu normal birsey herkes hayatinda buna benzer seyler yasar veya yasamistir. Bu genellikle kendine guveni olmayan, zamaninda buyuk kayip yasayan, biri tarafindan incinmis olan insanlar'da senin anlattigin kadar derin olur. Belli ki depresyondasin, ve gun icinde cok sey yapmadigin icin bedenin ve beynin kendini buna alistirmis. Cok cekingen birimisin? aktivitelere katil sana ters olan seyleri yap ve en onemlisi de psikologa gorunmelisin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• neden bir işte çalışmıyorsun?

0|0
    0|0
  • durum cidden kritik kalk ve kendini toparla hayat böyle olmaz

0|0
    0|0
  • o zaman kalk bir işte çalış. eşek kadar olmuşsun.

0|0
    0|0
  • çalışmıyomusun?

0|0
    0|0
  • kanka üniversite dene çalşmayı dene hiçbirşey istemiyorsan yakınsan gel batak oynarız

0|0
    0|0
  • Paran varsa sıkıntı yok, yoksa seni geliştirecek işlerde çalışman gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...