Hayaller hayatlar farklı olmasın artıkk. çözüm?

ben özel bir ünide 1 . sınıf mimarlık okuyorum. kendi şehrimde okumanın avantajları saymakla bitmez ama kendimi burada kapana kısılmış hissediyorum lise gibi hayatım. aslında amerikaya gitmek istiyorum ama şu anda doğru bir hamle olur mu bilmiyorum. sanki amerikaya gidersem başlarda zorlanırım ama çok güzel bir hayatım olurmuş gibi geliyor. şu anda yüzde elli burslu okuyorum. ve gerçekten içim çok daraldı. okulda bizi zorlamaktan başka bişey yapmıyo gibiler, eğitimi pek iyi değil, sürekli çizim çalışmaları var onlar yüzünden sabahlıyorum. ve hayatı daha fazla ertelemek istemiyorum. yurtdışında herhangi bir ülkede hiçbir tanıdığım yok. yani bir bakıcam 30 olmuşum 40 derken o saatten sonra değişime cesaret edebilir miyim bilmiyorum. sizce ne yapmalıyım? iyi veya kötü düşüncelerinizi açıkça söyler misiniz?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• valla özet geçersen düşüncelerimi söylerim

0|0
    0|0
    • üni 1 deyim. kendi şehrimde okuyorum. daraldım artık. amerikaya gitmek istiyorum okumaya. ama bu çok büyük bir değişim ve yapmalı mıyım emin değilim. fikirleriniz benim için önemli

• bunaldıysan öncelikle yapman gereken bir değişiklik. amerika olayına gelince belki bu amerika olayı senin için bir hevestir. inan bana yurt dışında hayat o kadar da güzel bir durum değil. kendine değişiklik yapıp her zaman yapmadığın şeyleri yap. ne bileyim, git bir bungee-jumping filan yap. ya da raftingle filan ilgilen. ilgini çeken konularda araştırmalar yapıp uzmanlaş. bölümün nedir mesela senin

• mimarlık. okul çok yoğun o yüzden spor salonuna bile gidemiyorum. gerçekten bu monoton hayattan çok bunaldım. hayatını dibine kadar yaşayan insanları gördükçe bu hayat mı diyorum kendime

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...