Hiç öpüşmedim, kimsenin elini tutmadım çok mu geç kaldım diyenler?

Biz nasıl bir toplum olduk anlamıyorum ki. Normal olan bu zaten, geç kalmak da ne demek? 18 yaşında kimsenin elini tutmamışsan geç mi kalmış sayılıyorsun? Anlamıyorum yani ben de dahil olmak üzere bu nesil nereye gidiyoruz? Küçükken göz göze gelince utanırdık, şimdi elini tutmayana kezban diyorlar. Canım sıkıldı gece gece.

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok haklısın ALLAH islah etsin bizi aferim seni tebrik ediyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 27 yaşındayım ve bu dediklerini ben de yapmadım.
    Hiç üzülecek bir durum değil.
    Aksine boş beleş insanlar olmamış demek ki hayatında.

1|0
    0|0
  • söz verdim en değerlilerimden birine kırıcı yorum yapmıcam diye o yüzden siz tamamen haklısınız bu arada yanlış anlamayın size değil sitem ettiklerinize bende aynı şeyden muzdaribim

2|0
    0|0
  • Haklısın toplum degisiyor namuslu olmak eziklik gibi algılanıyor

1|0
    0|0
  • Sen onları boşver normaller artık anormal anormaller normal oldu ne garip toplum olduk biz böyle :)

1|0
    0|0
  • Bende Senin Gibiyim uzun Süre Bakamam Birinin Gozune Bu Zmaana Kadarda Tutmadım kimsenin elinni

2|0
    0|0
  • Bende oyleyim knk takma

1|0
    0|0
  • Gayet normal illa bunlarimi yasamak lazim

1|0
    0|0
  • Helal sana

1|0
    0|0
  • herşeyin ilki unutulmaz keşke bu dewirde sewgilisi olmayan biri çıksa karşıma da o kişinin ilki ve sonu olsam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu devirde normal olanlar onlar oldu anormal bizleriz artık

1|0
    0|0
  • Fizyolojik açıdan bu tür şeyleri geciktirilmesi sağlıksız eskiden ülkedeki neredeyse her kadın vajinismustu artık değil ve olması gereken bu

0|0
    0|0
    • Evleneceksin o zaman erken yaşta. İşin fizyolojik boyutu için kendimi bozamam ben açıkçası.

• Müslüman olanları da yadırgama hakkın yok. Herkesin dini kendine, insanları rahat bırakın.

• Neden bu kadar yanlış anlamaya ve mağdur edebiyatı yapmaya meyillisiniz?
      Ben kimse bunu yapmasın demiyorum, yapmayanlar neden yadırgansın diyorum. Yapmamak da bir özgürlüktür ve ben bu özgürlüğü savunuyorum. Niyetim insanları kısıtlamak ya da yapanları kınamak değil kesinlikle.

Yükleniyor...