Yahudi ve Filistinliler?

Filistinliler katlediliyor, ve bütün dünya buna sessiz kalıyor. Milyonlarca insan öldü kimse birşey yapmıyor. Fransa da veya bir Avrupa ülkesinde iki kişi öldüğünde ise kıyamet kopuyor.
Resmen bir katliam değil midir bu Filistinlilerin yaşadığı? Ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu küfür-iman

Bu hilal - haç savaşı

Bu Tanrı ve Hira dağının evlatları ile Olimpos dağının evlatları arasındaki mücadele

Kısaca Allah kimin yanında ise o kazanacak

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Tamamen katliamdan başka bir şey değil. ALLAH terör devleti İsrailin belasını versin inşallah.

1|0
    0|0
  • Yaşadığın yerde insanlar ölüyor bırak filistini

0|1
    0|0
    • Bu biraz bencillik olur ama, muslüman kardeşlerimiz onlar, onu bırak kim olursa olsun sessiz kalmamak gerekir.

• Ben polise askere üzülmüyorum mu dedim benim abim bildiğim adam şehit oldu benim acımı kimse anlayamaz. Sırf Filistinlileri de düşündüğüm için şehitlerimize üzülmüyor muyum? Hay böyle zihniyete..

• Senin acını iyi anlıyorum rahat ol

• Kimse filistini katletmiyor. Yahu hem bize ne filistinlilerden türk düşmanı filistin devletinden bize ne zamanında türklere ihanet ettiler türkleri katlettiler. ayrıca o topraklar israilin toprakları israil zorla mı ellerinden aldı oh ne ala topragı sat sonra ben satmaktan vzgeçtim çık topragımda de kafa tut ne ala

0|0
    0|0
  • ayranımız yok içmeye, atla gideriz çeşmeye.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...