Hangi davranışım bir erkeğe bana tecavüz etme hakkı verir?

Mesela gecenin köründe erkek arkadaşımla seviştikten sonra eve dönüyorsam bana tecavüz edilmesi normal mi? Ya da buluşma teklifini kabul ettiğim kişi tarafından tecavüze uğramam? Evli olmadığım halde sevgilimle aynı evde yaşadığım ev sahibinin beni taciz etme hakkı var mı mesela?

Güncellemeler:
yaşadığımı bilen*

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Kimsenin kimseye taciz veya tecavüz de bulanna hakkı yoktur nedeni ne olursa olsun

1|0
    0|0
  • İstersen sokakta gez kimse kimseye istemedigi sekilde cinsel yaklasimda bulunamaz Tabi Türkiye için bu geçerli degil malesef !

1|0
    0|0
  • Hiçbir davranışın hiçbir hareketin hiçbir giyim tarzın insan olan birisi için sana tecavüz edilebilir hissi uyandirmaz. İnsan olan birisi için ama 😉😯😊

1|0
    0|0
  • Bunları yaşamış olamazsın değil mi?

1|0
    0|0
    • Yaşamışsam ne olacak?

• Ne demek ne olacak olması gereken olacak sessiz kalmadığını duymak isterim Şu an

• hiçbiri

1|0
    0|0
  • böyle hak mı olur. kendine bunu hak görüp tecavüz eden şerefsizlerin Allah belasını versin

1|0
    0|0
  • Velev o kadın hayat kadını bile olsa, bir başkasının ona tecavüz etme ruhsatı vermez.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yok istersen sokakta çıplak dolaş böyle bir şeyin mümkünatı yok

1|0
    0|0
  • Tecavüzün hiçbir şekilde gerekçeleri olamaz.

1|0
    0|0
  • hiçbir hal ve hareketin karşılığı tecavüz olamaz olmamalı

1|0
    0|0
  • Hicbir davranasinla.. cünkü öyle bir hakki yoktur kimsenin

1|0
    0|0
  • Hićbir şekilde yok. hadi işine bile olsan yok. Hakkı yok!

1|0
    0|0
  • Tecavüz edilsin mi istiyosun sen anlamadım ki

1|0
    0|0
    • Bu kadar sığ bir gençlik yetişiyor olamaz...

• Bak ben hep özgürlükten yana oldum haklısın erkeğe ne senin ne giydiğinden ama tahrik ediyosun anlıyo musun? Sınırları zorluyosun. Dediğimi hiçbir zaman anlamiycaksın çünkü bu olgunluğa sahip değilsin yaşın büyük olsa da. Yazık sana

• Diğer görüşlere bak ve bu hastalıklı düşünceye sahip tek kişi olduğun gerçeği ile yüzleş. Senin gibilere her şey müstehak. Mağdurları suçlamak, tecavüzü meşru göstermek için elinizden geleni yapıyorsunuz.

• Hicbir hak bunu vermez

0|0
    0|0
  • Bu ülkede nefes alsan yeter...

1|0
    0|0
  • Hic bir davranisin

1|0
    0|0
Yükleniyor...