Uzaylılara inanıyor musunuz?

İnanan var mı ben inanıyorum. Hiç tanık olduğunuzbir olay oldu mu buna?
Uzaylılara inanıyor musunuz?

0|0
20|47

En İyi Erkek Görüşü

• Yani koskoca evren bizim gezegende yaşayan üç beş zekasız için orada durmuyordur herhalde.

5|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• İnanıyorum, koskoca evren bir insanoğlu için yaratılmadı ya.
    Biz bir galaksideyiz, galakside binlerce gezegen ayrıyeten daha bir o kadarda galaksi var.
    Bir göz at istersen.
    www.kizlarsoruyor.com/.../a50809-dunya-disi-yasayan-varliklar-uzaylilar-aramizda-bolum-1

2|0
    0|0
  • İnanıyorum.
    Bir çok kez ufo olayına da şahit oldum..
    Sonra bu inanç rastlantısal olarak beni yaylılar ile bağlantılı olduğu iddaa edilen kitaplara yöneltti.
    Ra Bilgileri , Kasyopya Celseleri gibi..
    Okuma nı öneririm..
    Bu kitapların ve uzaylıların söyledikleri sonuç ise kainatın tek olan sahibi, Ona iman ve iyi bir insan olmaktır ki önümüzde bekleyen hasat dedikleri yani kıyamet denilen ve bir büyük devrin kapanmasına hazırlık, insanların uyarılması ve uyandırılmasıdır..

1|0
    0|0
  • Mısıra gidip gezmenizi tavsiye ederim.. Olan şeylerin 5000 yıl öncesi kafa ile yapılmalarına imkan yok.. Zaten gerek Asur ve gerekse Güney Amerikada ki İnka ve Maya yazıtları da çok açık.. Ya din faktörüne inanıp bilimi inkar ederek yalnızlığı kabul edeceksiniz ya da bilimin gerçeklerini kabul edip dini sadece manevi olarak ugulayacaksınız.. Ancak kuran da biz yedi alem yarattık dediğine göre mutlaka evrende yalnız değiliz ve olmamız imkansız..

0|0
    0|0
  • 100 kişiden yaklaşık 99'u inanıyorum demiş. Yaklaşık 100 yıldır en büyük medya başarılarından biri daha. "Cin var mı? Cinlere inanıyor musunuz? diye sorulduğunda "cin şeytan ne yeeeaaa? inanmayın böyle saçmalıklaraaa" diyenlerin de çoğunluğunu bu "uzaylıların varlığına inananların" oluşturduğuna eminim. Yakında Cinleri "uzaylı kardeşler" diye gözünüze soktuklarında "aaaa uzaylı eeeööee uzaylı varmış eveeet" diye sizi keklediklerinde görürsünüz o zaman uzaylıyı... Antik Mısır'da da bu Cinlerle işbirliği yapan insanlar vardı, onları da o zamanlar çakal başlı tanrı (Anubis), Baykuş kafalı tanrı (Horus), S'k kafalı tanrı (yarrockhasanus) gibi marjinal isimlerle resmettiler ve insanları bunlara taptırdılar. O zamanlar da bu cinleri "TANRILAR" diye insanlara gösterip kandırıkcılık yapıyorlardı, onlara kurbanlar adıyorlardı (tanrılara sunu). Aynı şeyi binlerce km ötedeki Mısırlılardan habersiz Maya'lar da yapıyordu, onlar da Cinleri Tanrı diye insanlara kakalayıp insan kurban ederek sunular yapıyorlardı da bu şekilde kandırıkçılık ile cinlerle anlaşma sağlayıp güç elde ediyorlardı... Şimdiki durum ise olayın günümüze update edilmiş yeni versiyonu: "UZAYLILAR"... Evet koskoca evrende elbette yalnız değiliz bizim dışımızda varlıklar da var... Ama eğer bu varlıkları yeşil renkli timsah gözlü UFO denen araçları kullanan Fasafilanus galaksisinden bizi ziyarete gelen dünya dışı varlıklar olarak düşünüyorsanız, siz çoktan bu yemi yutmuş uyutulan arkadaşlarsınız demektir.

0|0
    0|0
    • Hollywood sağolsun bunun için yıllardır "UZAYLI" temalı sinema filmleri yapıyor uzaylı diye birşeyin var olduğunu kafamıza empoze etmek için :)

• Bu koskoca kainatta yalnız olamayız öyle değil mi? 18.000 alemden bahsediliyor sonuçta.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar ile pikniğe gitmiştik gökte uçan acaip bir şey görük ama anlamlandıramadık.. 18 bin alemden söz edliyor elbette evrende yalnız değiliz...

0|0
    0|0
  • bu kadar büyük bir evren küçük insanlar için yaratılmış olmaz farklı varlıklara inancım var ismini sen koy

0|0
    0|0
  • http://www.mailce.com/uzayli-varmi.html

Uzaylıların varlıgı kanıtlandı, uzaylı var mı diyenlere yeterli bir cevap olur sanırım, uzaylılarla yaşamaya alışmamız lazım …

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum

0|0
    0|0
  • İnanmak isterim ama elde bir kanıt yok, bizim gibi akıllı canlılar olmasa da uzayda yaşam olduğuna hemen hemen eminim.

0|0
    0|0
  • İnsanlara bile inanmıyorum kaldı uzaylılar

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • İnanıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu kadar büyük bir evrende yalnız olacağımızı sanmıyorum

0|0
    0|0
  • İnanıyorum bende.

0|0
    0|0
  • Varlıklarına dair bir kanıt yok şimdiye kadar...

0|0
    0|0
  • Milyarda bir ihtimal olsa, milyar tane gezegen var dostum

0|0
    0|0
  • İnaniyorum

0|0
    0|0
  • çok oldum

0|0
    0|0
  • Evet kesinlikle dünya uzayda bulunduğuna göre bizde uzaylıyız çünkü.

0|0
    0|0
  • her mahallede 3 tane olsa genel olarak yüzbinlerce vardır :D

0|0
    0|0
  • inanıyorum tabiki

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Daha hiç yalan söyleyenini görmedim. inanıyorum

0|0
    0|0
  • Tanık olduğum bir olay yok ama matematiksel olarak bile bu denli büyük bir evrende tek olduğumuzu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Eed sen uzaylisin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle inanıyorum ucu bucağı belli olmayan evrende sadece bizim yaşama ihtinalimizin gerçeklik payı milyonda bir'dir sanırım

0|0
    0|0
  • inanıyorum

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum.

0|0
    0|0
  • uzayın canlı olduğuna bile inanıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 20

• olmadı. ama artık herkes biliyor ki uzaylılar var. nasa ve bilim adamları bunu çoktan kabul etti

0|2
    0|0
  • 2 milyardan fazla galaksi de 18 bin alemde yalnız değiliz elbette

1|1
    0|0
  • ya bir mavişin bir yorumu vardı çok beğenmiştim şöyle diyordu:
    Bu koskoca kainat sadece bizim için yaratıldıysa bu tam bir israf demektir diye ayy bulamadım o yorumu adını yazacaktım :)

1|0
    0|0
  • Varlarsa beni kaçırsınlar az aksiyon yaşayayım

0|0
    0|0
  • inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Evren o kadar buyuk ki bence olmamasi mumkun degil gibi geliyor

1|0
    0|0
  • Yok canım ne uzaylisi koca bir evrende sadece dünya üzerindeki canlıların olması en mantıklı ihtimal.

0|1
    0|0
  • Evren o kadar büyük ki, sadece Dünya'da yaşam ve canlıların olduğunu düşünmek saçma geliyor.

0|0
    0|0
  • olabilir , olmayadabilir

0|0
    0|0
  • Kesinlikle varlar inaniyorum

0|0
    0|0
  • İnanıyorum sebepsizce :D

0|0
    0|0
  • O üçken de ne oli?