Ben bu sorunu nasıl aşarım?

Arkadaşlar nasıl yazsam bilemedim, şimdi sorun ben ve kişiliğim sanırım. az önce olan bir olay yüzünden bu soruyu yazıyorum, sınıftan bir arkadaşlar konuşuyorduk whatsapp tan böyle gidiyo ( konuştuğum kişi kız ama yanlış anlamayın her sınıfta olur işte konuşursun kanka gibi falan kasarımsı değil iyi kızlardır) öyle bir kızdı konuşuyorduk işte öyle tatil nasıl nasıl gidiyor falan sonra ''Hala aynısın...'' diye bir şey söyledi sizin için hiçbirşey ifade etmez ama benim için çok fazla şey ifade ediyor bu kelime.
Normal konuşmada falan sıcak olmaya çalışıyorum sonra soğuksun falan diyorlar, bilmiyorum espiri yapınca falan normal konuşmada dedi bunu, ne yapmalıyım değişmek istemiyorum yaşadığım onca şeye rağmen değişimime rağmen değişmek istemiyorum bunun nedeni bu , değişmeyen tekşey değişim klişesini biliyorum bunu düşünenlerde vardır ben değiştiğimi inkar etmiyorum zaten ama tam olarak değişmek istemiyorum nedenini bilmiyorum belki korkuyorumdur. arkadaşlar hala aynısın...
ne demek bunu açıklar mısınız?

Güncellemeler:
Bu arada tekrar söylüyorum konuştuğum kişi normal bir kız arada bişey yok sevgilisi falan var hatta. sınıfta kızlı erkekli takıldığımız gruptan bir kız işte kısacası özel falan bişey yok o anlamı çıkarmayın. şimdi bu sözü ben birkaç kişiden daha duymuştum birkaç yıl önce 6-7 senelik arkadaşlarımdan ilkokul arkadaşlarım falan bilmiyorum arkadaşlar araftayım ne düşünüyorsunuz ne yapmalı
şunu yazmam lazım sıcak olmaya çalışıyorum dedim ama kasıyorum anlamı çıkartmayın öyle değil yani bu çevrem yeni biraz o yüzden ve kendime özel sebeplerden dolayı tam sevemiyorum bunu yazmamın nedeni bu.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Eğer kendinj ağırdan alma, fazla cıvık olmama yapısına sahipsen bence hep öyle kal soğuksun desinler. En iyi karakter budur emin ol.

0|1
    0|0
    • fazla cıvıklığı bırak cıvık istesem bile olamam. en nefret ettiğim şeylerden biridir yaşım gereği normal ara sıra espiri yapıyorum falan ( lise sondayız anla işte ) yani yaşıma göre en azından bir tık daha olgun olduğumu söyleyebilirm

• tamam abi yüklüyorum

• atamıyorum xper 2 seviyesi olmak gerekiyormuş ilk mesajı atabilrmisin ordan devam yazıyım sana

• Yazmadan önce bisilerml ictin

0|0
    0|0
    • hayır içmedim aklıma çok fazla takıldı sadece

• kötü bir şekilde söylemedi sadece işte bilmiyorum hala aynısın...

Yükleniyor...