Kız arkadaşa şampuanını sormak?

arkadaşlar soru soruyorduk birbirimize aklıma soru gelmedi ya.
bende şampuanını sordum baya güldü bu niye güldü ki aldırış etmedim pekte

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Tuhaf kaçar tabi :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaratıcı soru bulamıyosan mesaj at kardo soru sormak bizim işimiz

0|0
    0|0
    • moruk sabahın 10 undan beri soruyorum aklıma gelmedi birkaç tane yazar mısın

• kanka ağırbaşlı ilişkisine sadık dürüst biri

• Şiir seviyor mu kardo sordun mu hiç? Varsa öyle bir yatkınlığı önerebileceğim güzel şiirler var her mısrasını beraber yorumlamaya çalışın. Sonra sırasıyla anlamlarına bakın. Evde tek başına olduğunda neler yaptığını sor, korkuyorsa geceleri nasıl önlemler aldığını sor cevaplarına kahkahalarla yanıt ver. Çocukluğunda en net hatırladığı anılarını sor, sana anlatırken duygulanmasını sağla senle paylaştığı için sana daha bir yakınlaşacaktır çünkü. Ona hayat gayesini sor, bu hayatta herkes bişeyler yapmak için gelmiştir sen kendini ne olarak tanımlıyorsun de. Sevdiğin insandan ne beklersin yoksa aşk senin için güzel bir restorantta sevdiğinin seni lavaboya kadar eşlik edip kapıda beklerken saçlarını düzeltmesi kadar mütevazi birşey midir diye sorabilirsin. Hayatta korkudan ya da heyecandan hiç yutkunamadığın oldu mu diye sorabilirsin. Seninle bir hayat paylaşmamızdan ziyade ben senin hayatını yaşamak istiyorum der noktayı koyarsın.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kötü birşey dememissin. Saçlarını beğendim sampuanın ne demeye gelmis

0|0
    0|0
    • valla ya hiçte kötü bir niyetim yoktu ne alaka dedi ardı ardına random attı

Erkekler Ne Diyor 1

• her soruyu sorunca sorcak bişey kalmıyor demi :)

0|0
    0|0
    • valla yahu acaba niye bu kadar güldü oysa ki ciddi sormuştum

Yükleniyor...