Kapalı bayanlar?

Erkekler kapalı bayanlar hakkında ne düşünürler acaba? Neden böyle düşünürler?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Ben kişilerin kılık kıyafetlerine saygı duyarım ve inançlarına da. Ama şöyle bir durum var ki gerçekten can sıkıcı. Dinin gereği örtünmek, kapanmak diyip sağını solunu ortada bırakan , ilgi çekmek için renkli elbiseler tercih edenlere gerçekten sinir oluyorum. Ve ısrarla bu kişiler ben bunu dinin gereği diye ısrar ediyorlar tamamen gıcık kapıyorum. Yani olması gereken şeyler ile yapılan şeyler arasında büyük tezatlıklar olmamalı.

Tesettürü önce kalbine indirmiş insanlara ise hayranım.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aman ne düşünürlerse düşünsünler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ben 30 yas ustune herdaim evli gozuyle bakiyorum😅😅niye bilmiyom ama hepsi evliymis gibi geliyor neysede genclere daha uzagim onlari sanki hicbisey yasamak istemeyen kizlar gibi goruyorum sabit bir dusuncem var onlara karsi degismiyor o yuzden bir denemede buluncam bakalim😅 tek bir sans vercem ondada dusundugum gibi cikarsa oyle kalir yani😄

1|0
    0|0
  • İnsan ve kadın..

1|0
    0|0
  • Başı açık olanlar daha çekici tabi ki

2|0
    0|0
  • Herkesin görünüşüne inancına saygım var istediğini yapsın ama bana pek çekici gelmiyor kimse yargılamasında son sevgilim sonradan kapandı çok itici gelmeye başladı diye ayrıldım konuda açmıştım burada hatta

2|0
    0|0
  • Bu isin kapali acik olmasi ile alakasi kalple alakasi var basi acik olunca illa gotu basida mi acik olacak ya da kapali diye kalbini butun kotuluge kapandi mi oluyor bence bunlar sacmalik insanlar kalbini duzeltmeli once

2|0
    0|0
    • Yaran var belliki dokunduk herhalde

• Yok senin yaran var her haldeki insanlari birbiri ile kapistirmaya calisiyon

• O da bir kul.

1|0
    0|0
  • Nötrüm

1|0
    0|0
  • Kapali veya acik olmasiyla hicbirsey dusunulemez. İçinde biter hersey. Son olarak; herkesin hayatina kimse karisamaz.

1|0
    0|0
  • ne düşünürler demişsin nden böyle düşünürler demişsin :) dur daha kimse bişey demedi ki sen neden böyle düşünürsünüz diyorsun :)

1|0
    0|0
  • bir kere takıyorlar birinin ısrarıyla, sonra kafaya oksijen gitmediği için sağlıklı düşünemiyorlar ve çıkartamıyorlar. Bunun daha mantıklı bir açıklaması olamaz.

1|0
    0|0
  • Her inanca ve giyime (kara çarşaf peçe dahil) saygı duyarım ama kapalı kalan kafanın terleyeceği (özellikle sıcaklarda) ve kötü koku yapacağı da gerçek. Saçı kapalı bir bayanı bu yüzden tercih etmem.

1|0
    0|0
  • güzelliklerini niye saklıyorlar

1|0
    0|0
  • özellikle batılaşmaya doğru yönelen toplumlarda malesef kapalı kadınlara karşı görüşler çok fazla önyargılı olmaya başlamaktadır. özellikle yeni nesil yobaz kelimesini kullanmayı çok sevmektedir.

1|0
    0|0
  • hakkı ile ya kapasın ya da mekke paris olmasın

1|0
    0|0
  • hiç normal sıradan her kadın gibi yani :)

1|0
    0|0
  • Feracelim.

1|0
    0|0
  • Kuruyemişçiden 2 tip fıstık alırsın ya Kabuklu ya kabuksuz...

1|0
    0|0
  • Rengli giyinmeleri sinirime dokunuyor biraz

1|0
    0|0
  • Ben sanki kapalida 5 kilo * var saniyorum.

1|0
    0|0
  • Dış tesettürden önce iç tesettür lazım bazıları kapanmanın gereğini yerine getirmiyor.

1|0
    0|0
  • gerçekten kapanın modanın istedği şekilde kapanma değil Allah CC. istediği gibi kapanın

1|0
    0|0
  • Diğer bayanlardan farklı düşünmüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...