Hacı hoca mısın yoksa okumuş aydın bir kesimden misin?

Hacı hoca mısın yoksa okumuş aydın bir kesimden misin ?
Arkadaşlar ben dinime saygı duyan , ibadetlerine yerine getirmeye çalışan bunun yanı sırada eğtime , kadına, kadın erkek ayrımcılıgına ve en önemlisi Ulu Önderimiz Atatürk e saygı gösteren bir bireyim.

Aynı zaman da ülkemizin bu denli yanlış bir şekilde ötekileştirilmesine çok karşıyım. Din ile siyaseti bir birine karıştırmanın oldukça saçma ve yanlış olduğunu eminim benim gibi sizlerde biliyorsunuzdur. Her insan kendinden mesuldur benim ile Allahımın arasına kimse giremez aynı zaman da da günümüzde rahat dolaşmammızı sağlaya Ulu önderim Atatürk ile de kimse arama giremez.

Sorum gayet açık kaç kişi benim gibi düşünüyor ya da tam tersi düşünüyor tüm görüşleri merak ediyorum lütfen sizde görüşünüzü bildirin..

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• aydın kesim : mini etek giyenle rve içki içenler dindar kesim : sadece hacı hoca görüldüğü tek ülke Türkiye sanada selamlarrr

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben böyle şeyleri hiç düşünmüyorum... Düşünmek fayda etmezmiş...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haci hocalar cahil mi oluyor! Iste bunu soyleyerek ne kadar cahil oldugunu ispatladin. Ben belki umreye giderim ki bunun yaninda egitim gormus bir bireyim

0|0
    0|0
  • Sana katılmıyorum. Din sadece camiye hükmetmemeli, sokaklarada hükmetmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aynı kafadanız ama her insan kendinden mesuldür diyip kestirilip atılmasına da karşıyım. Allah geçmişte biri ibadet edip hayırlı işler yapan diğeri çok kötü olan iki kavmi de helak etmiştir. çünkü iyi olan kavim kötü olan kavmin kurtuluşa ermesi için hiç bir şey yapmamıştır.

0|1
    0|0
  • Ülke Şu an öyle bir yerde ki, dinin bambaşka bir kafasını yaşıyor.
    Asla çıkmayacaklar

0|1
    0|0
  • yıllarca insanların dini ile aralarına girdikleri için şua dini siyaste alet ediliyor ayrıca. her insan kendin mesul degildir sadece hristiyanlıkta gecerlidir bu sen arkdaşın gunahında mesulsun on o gunahtan cekemedigin için. Atatürk bir lider ve ona olan sevgin ve saygına kimse karışmaz sana

0|1
    0|0
Yükleniyor...