Uzun bir konu nesnel olarak anlatmaya çalışayım? Acaba bana mı garip gelmişti?

Babam iki yıl önce evlendi kadın 43 babam 55 falan bizde 3 kardeşiz ablam 24 ben 22 kardeşim 15 yaşında neyse kadından pek haz etmiyorum ama aynı evde yaşadığımız için mecbur oluyoruz. neyse bu yaz zamanı hamile kaldı ramazana falan denk gelmişti inan dek duamız Allahım sen bizim duamızı biliyorsun belki Rabbim duydu neyse bu sevinilmez ama açıkcası rahatladım çocuk tutunamamıştı. ben okuyorum kardeşim öyle ablam evlenme yaşında yani bu bu yaşta olmamalı bence. Bide hizmetçi modundayız misafir gelir pastaları falan beraber yaparız ama yine yorulan biziz. temizlik de öyle kndı odasını temizleyene kadar ıkı oda bıtırıryoruz. bı yemek yapıyor başkada pek bişey yok bulaşık makinesinden farkımız yok zaten buda etkili açıkcası. bazı lafları da sinir edince doğal olarak bende istemedim. yani bu küçük bişey degıl sonuçta öncelikle öz annem değilki. evi temizlemek olunca belim ağrıyor çocuk olunca ağrımaz. şimdide misafir arkadaşı geldi bize dıyor kızlar bakar sever falan bizden ses çıkmıyor çıkmazda çünkü konuşursam sert konuşurum biliyorum bu konuda ne kadar eksi olduğumu. Şimdi ben haksızlık mı edıyorum ama artık yaşım 22 olmuş biraz da kendi açımdan bakmam en doğrusu değil mi?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bir kere dogmaması için ettiniz dua yani beddua kötü yani onun kadar hatta ondan daha kötü bir insan yapar sizi. yaşın 22 olmş kendi başınızn caresine bakabilirsiniz ikincisi Anneniz ya da genel oalrak anneler bulaşık yemek temizlik yaparken hammal mı oluyor? siz ona nasıl davanırsanız oda sizi oyle davrnır siz iki gun sonra cekip gideceksiniz ama babanla o kadın kalacal baban acısında duşun

0|0
    0|0
    • Ben çocuk doğmasın demedim hayırlısı neyse o olsun dedim. biz hamal olalım o zaman. evde hamallık diye bişey yok ama taşın altına elini sokacaksın birader temizlik sana bulaşık sana yüklendiğinde bak bakalım sinirin zıplıyor mu zıplamıyor mu ben annem varkende yaptım sorun değil. evlat demek senin tüm temizlik bulaşığını yapacak anlamına gelmezde. öyle bir bakış olamaz. Bide şu açıdan bak bakalım çocukla sen 52 yaşına geldiğinde 10 yaşındaki çocugu sıkıysa elinde tut bunun daha eğitimi var. Başka masrafı var aaa istiyorum demekle olmaz o iş torunu olacak yaştalar. bunu anlamanı beklemem zaten ancak başına gelmesi gerek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...