Arkadaslar basortu takali baya oldu?

Bayadir basortusu takiyorum ve zorlamayla takmiyorum kesinlikle dahada bilincli olmak icin elbiselerimi uzattim basortumle hep gogus bolgemi kapatiyorum. Ama bana basortulu kizlar bile rahibe gibi ortunuyorsun diyor cogu kizda anlamiyorum senin gibi bukadar guzel bir kiz niye ortunurki diyor yuzume karsi cok uzuluyorum bunlari duyunca onlarada anlatiyorum neden boyle yaptigimi ama yinede anlamak istemiyorlar. Ne yapabilirim?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• baş örtüne yorum yapıldıkça içine işler en sonunda içinden çıkamayacak bir hale girersin. bence arkadaşlarını uyar bu konuda üzerine gelinmemesini söyle. sen Allah'ın emri üzere kapanıyorsun. ama nasıl örtündüğünü bilmiyorum inşallah doğru örtünüyorsundur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen nasıl mutlusun kapalı değil mi önemli olan o bunu Allahın emri için yapıyorsan gerisinin kimin ne dediğinin hiç bir önemi yok o dediğin şekilde kapanmak herkesin nefsine yedirebildiği bişey deildir ben de dahilim bu insanların içine Rabbim herkes e nasip etsin insallah yolundan şaşma arkadaşım mükafatını alırsın inşallah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• boşver onları örtünmenin modası süsü olmaz yani kafana bir şal dolayıp poponu bacağını millete göstere göstere ben kapalıyım demekten iyidir senin yaptığın şimdi çoğu bir tesettür modası geldi bir kaç senedir ondan aptal aptal giyiniyolar kızın kafası kapalı ama bir pantolon giymiş dar ve kısa böyle bacaklarının bileklerine doğru olan kısmı açık salak onlar boşver allah doğru yolu buldurmaya yardım etsin onlarada

1|0
    0|0
  • Tesetturlu olmanin ne rengi ne pantalonu ne etegi ne kokusu ne modasi ne dari ne cakmasi vardır. Bunlardan biri varsa tesetturlu sayılmazsın de.
    İçimin güzelliği yüzündeymis işte gerisine gerek var mı görünmesine

1|0
    0|0
  • Bu kadar eleştiri doğru yolda olduğunun ispatıdır dostum hiç bozmadan bildiğin yolda devam etmeni tavsiye ederim 👏👍

1|0
    0|0
  • Bildiğin .. Benimseiğin iş doğru iş. bu yoldan şaşma.. başkalarının düşünceleri, kafanı karıştırmasın

1|0
    0|0
  • Boşvereceksin sen rabbin için kapanıyorsun çevrendeki insanlar için değil

1|0
    0|0
    • oyle tesekkur ederim

• yanlislarimi soyleyen insanlari daha samimi bulurum oysaki.

• Kime göre yanlış ama oda var herkesin kendine göre doğruları yanlışları var önemli olan sana göre doğru veya yanlış olması

• Ne Alakası Var Güzeller Yanmıyo Heralde

1|0
    0|0
  • Onlar cahiller. Sen kimseyi takma dogru olan senin yaptigin. Sen allah rizasi icin ortunuyosun disardakiler ne der diye ortmuyosun sonucta

1|0
    0|0
    • dogru diyorsun tesekkur ederim.

• Rica ederim. Sen kimseyi takma herkes kendinden sorumludur. Tesettur bir bayana yakisan en guzel seydir

Kızlar Ne Diyor 4

• Bana da diyorlar. Banada sana yakışmıyor senin yerinde olsam kapanmam diyorlar ama onları dinlemiyorum.

1|0
    0|0
  • onları sakın takma sen dogru yoldasın ve o yolda ılerle ne zaman olecegımız bellı bıle degıl allah hepımıze kapanmayı nasıp etsın

1|0
    0|0
    • dogru diyorsun tesekkur ederim.

• Sonucta sen onlar icin kapanmadin bence takma kafaya bosver

1|0
    0|0
  • Basortusu takmayı dogru bulmuyorum yani amacını yıllarca dusundum allah istedigi icin dediler tamam da allah neden istiyo bence sen de bir dusun tabi ki senin dini inancın bir sey diyemiycem..

0|0
    0|0
Yükleniyor...