Tesetture girmek?

Tesetture girmek ?

Arkadaslar merhaba bende artik tesetture girmek istiyorum ama bunu hakkiyla yapmak istiyorum cok kararsizim nefsimede yenik dusuyorum kararsizliktan ziyade endiseliyim tekrar acilirmiyim ya da sıkılıp gerektigi gibi ortunmemezlik yaparmiyim bana tesvik edici seyler soyleyin :) tesekkurler Ayrica şunu da belirtmek isterim kapali olupta... Diye bisey yoktur her insanin nefsi vardir acik kapali farketmez. tabiki kapanipta hakkini vermek boyun borcudur :) iste kapanmis ama renkli giyiniyo dikkat cekiyo falan tabiki tesetturun amaci dikkat cekmemektir ama bayanlar renkleri sever kullanmak isterler o yuzden bu kadar kinamaya gerek yok kinamak yerine dua edin

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH İSTEDİ DİYE KAPANIYORSUN SEN KAPAN ALLAH SENİ YARI YOLDA BIRAKMAZ. SEN BİR YAKLAŞ ALLAH SANA ON GELECEĞİNE SÖZ VERMEDİ Mİ?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence ara ara dene kapanmayı, ilk seferde zor gelebilir kimisine. Veee şeytan çok vesvese veriyor herkes sana bakıyor, garipsiyor vs diye. Hepsi şeytandan, hiç kulak asmamalı başın dik, Allah'a tam güven içinde yoluna devam etmelisin.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :) icimi ferahlattin gercekten bu devirde boyle dusunenlerin hala var olmasi enterasan

• Rica ederim ne Mutlu sana. Allahım en hayırlı Kararları almayı nasip etsin

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen dogru olani yapiyosun. Bu allahin emri. Tesetture girmek bir kulfet değil aksine kendine deger katmak olarak dusun bunu. Kapanmak herkese nasip olan bisey degil cunku

0|0
    0|0
    • Kesinlikle haklisin cok tesekkur ederim

• Gire sende

0|0
    0|0
  • Kapanacaksan yüzüne gözüne onca makyaj surmeyi bitiriceksin ayrica kapanip altina dar pantolon giyen gereksizlerde var böyle olmuyacaksan kapan kapanip yine dikkat cekmeye calisirsan kapanma cok itici duruyor ole kapananlar çünkü.

0|0
    0|0
    • Normalde makyaj yapmam ve kapaninca kesinlikle bacaklarimin 4 te 3 unu orten uzunlukta seyler giyerim tesekkurler

• Resimdekiler gibi olcaksan hic girme

0|0
    0|0
    • Biraz moda icinmis gibi gorunuyolar ama ne kisa giymisler ne makyajlilar :) normalde biraz abeslik var ama cok az bence

• Rengarenk dikkat cekici giyinmekte olmaz

• hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Gir gir bir cahil den bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Moda için girmeyin

0|0
    0|0
    • Moda icin degil kesinlikle acik modasi da var ve daha serbest daha guzel

• Boynunu acık bırakma lütfen.
    Hiç sevmiyotum öylelerini...

0|0
    0|0
    • Onu yapmam :) uyari icin tesekkurler

• O zaman tebrik ederim seni.😊

• Tabi girebilirsin tesettüre.
    Şimdiden engel atayım sana. Türbanlı ile uğraşmayalım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Örtü sizi özel kılar. Bir altın düşünün. Değerlidir insanlar için. Herkes ona sahip olmak ister. Ama onu korumak gerekir. Ve o korunduğu için değeri bizim gözümüzde daha önemlidir. Herkes saklar altınını. Seni yaratan Rabbin de sen eşine saklan ister. Ona süslen ister.

1|0
    0|0
    • Her zerremizi eşlerimiz kesfetsin ister

• Bence cok iyi olur. bu zamanda bakislardan rahatsiz olan biriysen hele. yalniz sana bir kac tavsiyede bulunacam canim
    1. insanlarin ne dusundugunu umursama
    2. topuz yapma ( cunku bununla ilgili hadis var)
    3. makyaj yapma demiyorum ama cok hafif ve sade makyaj kullan
    4. dar giyinmemeye ozen goster.
    Allah daim etsin insallah diyim :)

0|0
    0|0
  • Tatlım zorlanırsan mesaj atabilirsin. Yardımcı olurum. Allah muvaffak eylesin.

1|0
    0|0
  • Allah inşallah nasip eder ama bu resimlerdeki hatunlar tesettürlü değil makyajlı olmamaları doğru tesettür olduğunu göstermez.

0|0
    0|0
  • teseddür rahatlıktır cidden misal bir ferace çek tamam ;)

0|0
    0|0
  • Hayirlisi olsun

0|0
    0|0
  • Kuran oku iyi gelir. Bence seksi olmadıktan sonra ve cart olmayan tonlarda giyinebilirsin. Allah kuranda güzel giysilerinizi giyin diyor. Ama israf etmeyin.

0|0
    0|0
    • Tesekkurler :)

• rica ederim aman vücut hatlarını belli edecek şekilde giyinme. göğüs belli ama kapalı tezat oluyor yani.

Yükleniyor...