Bursaspor Amedspor maci hakkinda ne düşünüyor sunuz? :) ?

Dün ki galibiyet bazilarinin cok zoruna gitmis belli :) bu arada soruyu cinsel yaşam mı spor mu yoksa siyaset basligi altinda mi sormam gerekiyordu galiba.. ama bence cinsel yaşam etiketi daha uygun olurdu ama neyse :)

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bjk taraftarıyım ama dün izledim spiker bursa karşısında sanki Türkiye yunan maçı varmıs gibi bir sunum yaptı çok zoruma gitti bu tavır Amed spora onlar diyordu bursa ya bursa ya da timsah kullanırdı. Çok yazık dedim bir maç yani niye zorunuza gidiyor ki ayrıca Amed spor çok iyi oynadi finalle kadar başarılar amede :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Yenmelerine sevindim inşallah #Trabzonspor ile eşleşip Trabzon'a gelirlerde çıktıkları yere tekrar geri girerler..

1|0
    0|0
  • Takımla alakali bir sıkıntı yok da. O... taraftarların terör örgütü sempatizanligi nedir arkadaş?
    Maçtan sonra polis araçlarını taslayarak sevinç gösterisi yapıyorlar.
    Buda takıma karşı antisempati yaratıyor insalarda.

0|0
    0|0
  • Amedsporu tebrik ederim bursa türkiyenin takımıda amedspor Venezuelanın takımımı nedir bu kin anlamış degilim... Ha saolsun 8 maçlık kuponumda beni yatıran tek amedspor oldu ama canı sogulsun :)

0|0
    0|0
  • Maçda sorun yok ama pkk paylaşımları yapan serefsizler olmuş. Futbol dahi bulaşmışlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...