Bir arkadaşımdan uzaklaşmak istiyorum?

Bir arkadaşım var sürekli benden kıyafetlerimi istiyor, sohbet edince not defteri, yeşil çay geçmişti arada bulamadım sen al diyor hep. her şeyi bana aldırmak istiyor yalandan yüreğim canım kardeşim falan diyor bir yere gidince hesabı hep ben ödüyorum bana bir kere de gümüş bir kolye aldırmaya çalıştı ben almadım sizce ne yapmalıyım?

0|0
7|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bahane uydur pikachu

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 6

• ''Parami kaybettim beş kuruşum yok aileme soyliyemem hem üzülürler hem bana dikkatsizliğim için kızarlar bana borç verirmisin rica etsem ''
    Inan o senden uzaklasacaktır senin kaçmana gerek bile kalmıyacaktır.
    Dostunu tanimak için borç istemek veya borç vermek iyi bir yöntemdir.☺

1|0
    0|0
  • Iyice banka yerine koymuş seni. Anlamıyorum bir insan nasıl birine böyle birşey aldırır. Babamdan para alınca bile yüzüm kızarıyor benim..
    Kimse bu arkadaşın uzaklaş gerçekten gereksizin biri. Tamam arkadaşın birşeye ihtiyacı olmuş olabilir yardim istemiş olabilir bu çok normal ama bunun yaptığı görgüsuzluk.

1|0
    0|0
    • Teyzemin gelini. bazen karşılaşacağız diye pek bir şey diyemedim önce Ama artık sıktı😊

• Canım benim de öyle bir arkim vardı. Tüm kıyafetlerimi giymişliği vardı nerdeyse. Şoför gibiydim bırak falan filan. En son bağımı kopardım. Ama bu da çözüm değil. Çözüm kendi sınırlarını belirlemek. Sen sınırını çizersen herkes haddini aşamaz. İzin vermeyeceksin. Tabi kaba da olmayacaksın. Bir şeyi söylemenin bir değil bin çeşit yolu var. Güler yüzle kalp kırmadan kibarca niyetini, yapmak istemediğini belli edeceksin veya söyleyeceksin. İlk seferde belki yapamazsın. Ama kibarca güleryüzle yapmak istemediğini söylemeyi dene, sınırını koy

0|0
    0|0
  • Benimde öyle bir arkadaşım vardi hatta cocukluktan beri canim kanim bilirim. uzaklastim pek muhabbetimiz yok artık fark ettim amacini. Dogum gunu yaklaştı deli gibi mesaj atiyor hergün, ama umrumda değil ben. yoluma. bakiyorum 😄😄

1|0
    0|0
  • Konuşma muhabbet etme

1|0
    0|0
  • konuşmak istemiyorum seninle de açık açık

1|0
    0|0
Yükleniyor...