Köpeğime Rakı içirdim Bağımlı oldu?

Ara ara veriyordum köpek sürekli rakı içerken yanıma gelip bakıyor havlıyor falan bildigin rakı masası yapıyorum köpekle karşılıklı Asdf

Güncellemeler:
Aglıyor bazende :D:D
^^^^

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• :D:D:D:D:D:D:D karsıLıkLı ıcın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Baba aç müslümüde demesin sonra

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Yoh artk naptn sen ahahah

0|1
    0|0
  • aferin knk

0|1
    0|0
  • Yazık günah, büyük vebal hayvancağızın kalınlık iradesi yok, dili yok ki konuşsun kendini savunsun. Yapma etme, su ver onun yerine. Sen de bırak şu Mereti kardeşim yazık gençliğine sağlığına

2|1
    0|0
  • Biz Türklerde genetik galiba :D Bende köpeğime içirdim :D Yani içirdim denilemez aslında. Yediği meyveyi rakıya batırıp veriyordum bir akşam :D :D :D İşte sonra o meyveyi sade yememeye başladı :D
    (O gece boş boş baktı suratı asıktı havlamıyor sevdirmiyor falan. Olmayan aşkın ızdırabını çektirdim hayvana :D )
    Hayvan da olsa doğru yolu bulması gerekirdi. Rakı içmeyen canlı mı olurmuş :D

0|0
    0|0
  • Puh boyu devrilesice

1|1
    0|0
    • banamı diyon gız

• Alıp başka bir kötülük daha yapmışsın ne anladım ben bu iyilikten

• He mk he artik beraber icin

0|1
    0|0
  • Yazik. s

0|0
    0|0
    • Onunda hakkı var içer tabi açtım birde güzel parça agladı geçen sarıldım köpegime susturdum ^^ Babası olarak

• Ahahahhaha yazıktır hayvana

0|0
    0|0
  • Şiddetle kınıyorum

0|1
    0|0
  • Kafan mi iyi hayvanlar o oldureceksin vicdansız

1|0
    0|0
    • Lan salak salak konusma sokakda gördüğün köpeklere küfür ederek geçersiniz bir su vermezsiniz ben sokak köpegini yıkayıp evime aldım 4aydır bakıyorum Hergün ugrasıyorum uza şimdi çekilebilirsin.

• Ne biliyorsun sokaktaki hayvana nasıl davrandığımi bakicaksan adam gibi bak hayvanla yerlerinizi degismeyin insan olan sensin

• ya çekilebilirsin dedim sana ötede oyna hadi ^^

• sen cıddımısın:D haykırarak güldüm resmen:D :D

0|0
    0|0
    • öyle Aglıyor köpek içip len makara yapmıyorum geçen agladı sarılıyorum susuyo

• zemzem içir keser sesini

0|0
    0|0
  • Eğer ciddiysen yapma o hayvanın bünyesi bizimki kadar güçlü değil kaldıramaz o hayvan bugün gülersin ama devamında senin hatan yuzunden basina bisey gelirse yine sen uzulursun. Ayrica ben sokakta gordugu hayvana kufreden bir kap su koymayan bir insanda degilim sokakta yarali bulup sahiplendigim veterinere goturup tedavi ettirdigim birsuru hayvan var. En azından alıştıra alıştıra bıraktır 😄

0|1
    0|0
  • L an ahahahah

0|0
    0|0
  • Lan psikopat ne istiyon köpekteeen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...