Kimse beni sevmiyor?

Annem babam dışında kimse beni sevmiyor.Çirkinim. Yaşımdan küçük gösteriyorum ve yüzümde büyük olmasa da bir sürü ben var. Ezik tipliyim.25 yaşına rağmen kadın gibi değilim. Acaba bu yüzden mi? Yoksa kendime güvenmiyorum ondan mı? Aslında güvenimin fazla olduğu zamanlar da var. Konuşsalarda canın cicim falan deseler de sevmiyorlar. Whatsapptan bile engellemişler.Çok moralim bozuk. Okuldaki memur bile beni tersleyip konışmaya tenezzül etmezken güzel bir kızla epey konuştu. Allahım neden? Artık dayanamuyorum. Kaldıramıyorum ne zaman dışarı çıksam birileri moralimi bozuyor. Oysa kimseye kötü davranmamıştım. Belki yaptığım şımarıklık ama bu gidişle ya kafayı yiyeceğim ya da kanserden öleceğim. Estetik de olucam ama kendimi baştan yaratamam. O zaman gıcıklık yapmayı keserler mi?

Güncellemeler:
Benim gibi olan var mı? Terslemeleri çirkin olduğum için mi?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Seni Yaratan öyle münasip görmüşse kimsenin bununla dalga geçmek haddine düşmez. Ama bunu bilen var; bilmeyen var. Cahillik dediğimiz işte böyle bir şey. Sen 3-5 cahil yüzünden kendine küsmüşsün. Yapma! Her şeyden önce kendini sev. Estetiğe gelince Allah akıl vermiş fırsat vermiş neden olmasın? Ancak dikkatli ve profosyonel bir seçim yapmak için uzman bir doktora görün. Asistan ya da pratisyenlerden fikir alma.

0|0
    0|0
  • Kime göre çirkin neye göre çirkin?
    Bence önce kendine saygı duyman lazım ki başkalarından sayı görebilmelisin

0|0
    0|0
  • Çevren hep terbiyesizlerle dolu sanırım. kimin haddine allahın yarattığına laf etmek

0|0
    0|0
  • Yaa boş ver takma kafana istersen benimle yazışalım olurmu sen dün ya güzeli kalbin var gerisini boş ver

0|0
    0|0
  • Estetik falan yapma 😊 üzülme güzelsindir o senin takıntın sadece. boyun kaç?

0|0
    0|0
    • 1.68 ezik tipliyim güzellikte değil derdim. Gözlüklü benli sivri dişli sıska. Dişlerimi yaptırıp gözlerimi ameliyat ettiricem benlerimi aldırıcam. Estetikten kastım bu. Moral verdiğin için sağol

• Dalga geçmiyorum. Yorum için dedim.

• Üzülme hiç😊 hiç mi seni beğenen yok

• sen öl sen yok ol kız ne kafaya takıyon salla sen milleti

0|0
    0|0
    • sağol :)

• ben ne kızlar gördüm yüzüne bakılmıyor yanındaki çocuğa bak resmen manken birde kıza öyle aşık ki tabi benim gibi ayıyı kimse istemez ayrı mesele

• estafurullah bence çok tatlısın. eminim isteyen çıkar :)

• Sen bilirsin de üzülme ya bir gün karşına çıkar birisi bunların hepsi önemsiz kalır :)

0|0
    0|0
  • saçma birşey bu... insan insandır. sen bana bir yazsana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaglarlar simdi :D

0|0
    0|0
    • Senin gibi gıcıklar seviliyorken adalet mi bu be

• 28 yasındayım kara kuru koca burunlu bir kzım beni de seven yok bende kimseyi sevmiorum herkesi s... ktir ettim gittim valla az insan az dert

0|1
    0|0
    • benim kafadasın :( en iyisi ama canımı sıkıyorlar. güzelsindir ortaya çıkarmak lazımdır belki. yorum için sağol

• Cok guzel olsanda sevilmiyosun bazen sevilmek birazda sans guzellikle alakasi yok sevilmenin ama cirkinlik genelde ozguvensizlik yapiyodur

0|0
    0|0
    • Evet yapıyor sağol yorum için

Yükleniyor...