Nerde o eski insanlar?

Merhaba. Bugün yere düşen bir insana yardımcı olmak için yanına doğru koştum. Kadın irkilip bana baktı ve ben kalkarım bırak dedi. Çok kötü hissettim. Giderken cüzdanımı çalmayacağın ne malum dedi. Hal böyle olunca insanın hevesi kırılıyor. Kimseye yardım edesim kalmıyor. Çok üzücü değil mi?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlarda güven ve saygı kalmadı. Robot gibi olmuş insanlar Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Devir değişti yapıcak bişey yok. Eski insanlar da mezarda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Keşke üstüne çıkıp bir iki tur zıplasaydın bir tekme de sen vursaydın :) ne yaparsın devir böyle.

0|0
    0|0
  • Çinde yaralanan bir insana yardım eden bir vatandaj.. polisi ve ambulansı aradığı için hapis yatmış. hiç olmazsa çin halkı buna inanıyor.

bu yüzden çinde yaralı bir insan gördümü kimse yardım etmiyor artık.

bizim durumumuz da farklı değil hep insanlar art niyetli.

0|0
    0|0
  • bu tamamen o insanın karaktersizliği ve o anki ruh hali düşmenin verdiği utanç vesinirle sana patlamış boşver takma

0|0
    0|0
  • yardim ederim.
    öyle tepki verirse küfür ederim 😄

0|0
    0|0
  • Gercekten o cumleyi kurdu mu sana?
    Ya simdi malum etrafta cok dolandirici var, millet korkar oldu artik. Kadincagiz da artik belki korkmustur. Ama sana da hakvermiyor deegilom. Insan bir kotu oluyor di mi

0|0
    0|0
    • Evet dedi aşırı kötü hissettim

• Bunu kafana takma. Sen iyi niyetle yaklasmissin.
      Asil sorun etmemiz gerekn sey; kadini boyle dusunmeye iten sebepler olmali...

• Yardim etmesen herkes sana bakar ya da dusen kadin suna bak kadina yardim etmiyo derler

0|0
    0|0
  • Ben böyle bir durum karşısında kesin kadına laf sokardım heralde. Yoksa duramam tarzım diil

0|0
    0|0
    • Yok ben büyüğüm der kenara çekilirim öylede yaptım

• Yuhhh arkadaş bu kadarı da olmak ki

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum neredeler

0|0
    0|0
  • sanki eski insaları biliyodunda mk? yürü

0|0
    0|0
  • Düşene bir tekmede sen vuracaksın

0|0
    0|0
  • Kapitalizm sonuçları, insanları paradan başka bir şey düşünemez duruma soktular.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Üzücü bir durum. Benzer bir olay bende yaşamıştım. Bayanın bir tanesi kışın ortasında 150cm lik topuklu ayakkabı giymiş. Kaldırım buz tuttuğu için ayağı kaydı ve düştü. Yardım etmeye gidiyordum ki sinirli bir şekilde çekil be önümden, sen bu ayakkabı ne kadar biliyor musun dedi. Bende gülerek yanından gittim ve ayağa kalmasına yardımcı olmadım. En son duyduğumda belediyeye küfür ediyordu..

0|1
    0|0
  • Kadin belki gaspa ugramistir onun da vardir bu korkusunun sebebi. Kimseye guvenmek kolay degil. İyi gorunen firsatcilar yuzunden durum bu.

0|0
    0|0
  • ben olsam gıcığına çalardım

0|0
    0|0
    • Yahu kadın yanına yaklaştırmadı ki çok şaşırdım. Yazık...

• buna benzer bişey banada olmuştu

0|0
    0|0
  • Ben de yasli kadinlara olan bakis acimi degistirdim hepsi gudubet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...