Erkekler neden kendilerini kadınlardan üstün görür biliyor musunuz?

Bazı erkekler kendilerini kadınlardan üstün görür çünkü kadınlarında kendileri kadar aktif olduğu bir dünyada kendilerine iyi bir yer bulamayacak kadar niteliksiz olduklarının farkındalar.

Erkeklikleri ile üstünlük kurmaya çalışıyorlar çünkü onlara iyi bir sosyal statü sağlayacak başka hiçbir özellikleri yok.

Size psikolojik baskı yapmalarına izin vermeyin!

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Tru dat

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Biz buna kısacası Toplumsal Cinsiyet kavramı diyoruz ama aşırıya kaçılmadığı takdirde psikolojik rahatsızlık sayılmıyor üzgünüm :)

0|0
    0|0
    • Psikolojik rahatsızlık demedim zaten?

• Yok dediğinizi iddia etmedim zaten orada ironi yapmıştım aslında (hani keşke rahatsızlık sayılsa diye) ama anlaşılmadı herhalde tüh :)

• Budala kadınlar yuzunden 1500 lira olan maaslar 900 e dustu piyasada isci cok diye. Ama yinede nitelikli is alanlarinda erkekler vardir. Cunku guclu kadin uzun bir surecten sonra oyle olur. Ama erkek dogustan bu profile sahiptir.

0|0
    0|0
    • Yani ne kadina ne erkeğe yaradı kapitalizmin uşağı olmaktan oteye gidemiyoruz. Eskiden ev hanımları tasarruf yapardı. Erkeğin kazanmasından cok kadının tasarruflariyla zengin olurdu aile ama tasarruf etmiyor artik kadın çalıştığı için azıcık aklınızı kullanında kapitalizme meze olmayın.

• Şiddete eğilimli olanlar kadınların edildiği bir ailede büyüyüp karısının kendisine itaat etmediğini görünce şaşıran kırsal tipler. Modern falan değiller yani. Boşanmanın az olmasını da iyi bir şey sanıyorsan yuh derim.

• Kardeşim düşüncelerimiz çok farklı, o yüzden uzatmanın lüzumu yok sana saygı duyarım yaşam tarzınada. Sen saygı duysanda duymasanda ben aksi yönde düşünüyorum.

• Dini sebebiyle istemeyen çok

0|0
    0|0
  • görmem ben

0|1
    0|0
Yükleniyor...